Wpis z mikrobloga

@cwlmod: Nie przeczytałem. Bosak mówi, że ten wniosek to chłam i nic tam nie ma, a wy mówicie, że nie i Bosak się myli. To na kim ciąży ciężar dowodu?
Ty na pewno przeczytałeś, więc masz go pod ręką.
  • Odpowiedz
@cordianss: jesteś sędzią? Dlaczego ty albo Bosak mielibyście to oceniać zamiast po prostu przekazać sprawę do sądu?

Bosak mówi, że ten wniosek to chłam


no na pewno instruktor żeglarstwa ma kompetencje by oceniać czy wniosek to chłam czy nie. Ale wiesz kto ma kompetencje? Sąd. Jeśli sąd uzna że to chłam to sprawa się rozwiąże prawda?

Ale nie, pisowców trzeba bronić bardziej niż inni pisowcy
  • Odpowiedz
@cordianss: No na bosakowi, który nie uzasadnił dlaczego twierdzi, że to chłam.

Wypowiadasz się i bronisz bosaka jakbyś przeczytał go, więc zaorałeś się kolego xD
  • Odpowiedz
@cordianss: A dlaczego Bosak był ZA (oczywiście tak jak inni pisowcy)

I to chodziło o głupie wykroczenie, w przeciwieństwie do totalnej destrukcji państwa rękami pisowców jak Woś

Dlaczego Bosak tak się boi żeby PiSowcy trafili przed oblicze sądu? Przecież jak są niewinni to nie jest to żadna kara?
  • Odpowiedz
Bosak wyjaśnia czemu wstrzymał się od głosu.


@cordianss: Powiedział, że nie ma argumentacji od prokuratury, a była. No to kto tutaj powinien uzasadnić swoje kłamstwo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@assninja: Bo tak uznał, na tym polega głosowanie. Ja tylko obalam twój idiotyczny argument, że powinno się zawsze ściągać immunitet.

Dlaczego Bosak tak się boi żeby PiSowcy trafili przed oblicze sądu? Przecież jak są niewinni to nie jest to żadna kara?

Powiedział, że problemem są nadużycia, a według niego to o co wnioskuje prokuratura nie jest właściwe.

@cwlmod Jak ma udowodnić coś
  • Odpowiedz
Na razie atakujesz Bosaka, a nie masz nawet grama dowodu, zachowujesz się jak typowy fanatyk.

@cordianss: Ah to ja jestem fanatykiem, bo to ja bronie pustych słów bosaka tak? xD

Obejrzyj sobie nagrania z obrad komisji to będziesz wiedział co tam siędziało i kto pierwszy rzucił takie durne argumenty - tak tak, to byli pisowcy, a bosak tylko to powtarza.

Jakbyś chciał faktycznie poznać prawdę to już byś zamilczał i
  • Odpowiedz
Bo tak uzna


@cordianss: no tak. Gdy lewica to jest za ściganiem i zdjęciem immunitetu nawet za wykroczenie, gdy pis to trzeba chronić przestępców którzy potracili setki milionów złotych, podsłuchiwali ludzi w tym szefa kampanii opozycji.
  • Odpowiedz
Ciężko się rozmawia z fanatykami.

@cwlmod Rozpiszę ci to:
- Bosak coś mówi
- Wy mówicie, że Bosak się myli
- Ja pytam, dlaczego i czy możecie mi podać źródło to sobie
  • Odpowiedz
@assninja: Śmieszne że takie pseudointeligentne lemingi jak @cordianss niby udają, że dyskutują, a tak naprawdę przyjęli już stanowisko swoje guru. Bosaczek powiedział, że wniosek mu się nie podoba i ma prawo do takiej oceny. Na pytanie czy to nie należy dać sądowi to stwierdzić to ten broni się, że taka jest jego decyzji bo to gópi wniosek jest xD

To jest po prostu kabaret. Tyle darli mordy że pis
  • Odpowiedz
@cordianss: Rozpiszę ci to:
-Bosak mówi, że wniosek jest słaby i nie podaje powodów
-Ty przyjmujesz to jako prawdę

Od taki twój obraz fanatyku
  • Odpowiedz
Bosak ma za tym głosować???


@cordianss: tak za wnioskiem o ściganie i zdjęcie immunitetu S-Wielgus ZA WYKROCZENIE!! głosował. Dziwnym trafem jest przeciwny tylko gdy pisowcy mają problemy. Nawet gdy są skazani prawomocnym wyrokiem jak Kamiński i Wąsik on ich bronił oraz łamania konstytucji przez prezydenta. Bo pis.

"Dupa, sex Woś nach więzienie bitte"


tak na pewno tak było
  • Odpowiedz
Czemu do sądu nie należy decyzja o ukaraniu Wielgus, a decyzja o Wosiu ma należeć?


@cordianss: Bo Wielgus była oskarżona o #!$%@?, a na Woś są zarzuty kryminalne xD

Serio tak bardzo chcesz się chwalić ciemnotą, że przytaczasz przykład Wielgus zamiast skupić się na przestępstwach pisu? U ciebie też murzynów biją? xD
  • Odpowiedz
@cwlmod:

Bosak mówi, że wniosek jest słaby i nie podaje powodów

Jak ma dać dowód na to, że we wniosku nie ma dobrych argumentów, skoro ICH NIE MA. Nie da się udowodnić czegoś czego nie ma.
Skoro uważasz, że są tam takie argumenty to je
  • Odpowiedz