Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Dzieci_z_Choroszczy: to jest ishowspeed jeden z najpopularniejszych streamerow na świecie i Wojtek Gola youtuber i włodarz fame MMA. Maluch został kupiony specjalnie na tą okazję przez Wojtka. Więc skakać sobie mogą po swojej własności. Ogólnie cyrk straszny i dużo polskich streamerow by mu opedzlowalo berło żeby na nich splunął w pogoni za atencją. Żenujące.
  • Odpowiedz
  • 66
to jest ishowspeed jeden z najpopularniejszych streamerow na świecie


@QUANTUM-DICK: chyba wśród dzieci, bo ja o chłopie pierwszy raz słyszałem na wykopie
  • Odpowiedz
@Dzieci_z_Choroszczy: stary jestem i chyba już mi pociąg z napisem "młodość" odjechał, ale nie rozumiem tego dlaczego było to takie wielkie wydarzenie.
Jakby przyjechał KSI, Kai Cenat albo MKBHD to bym rozumiał to poruszenie wśród młodzieży, bo każdy z nich jest na swój sposób ciekawy, ale ten typ jest znany tylko z tego, że zachowuje się jakby był zwyczajnie w świecie #!$%@? i że mu kiedyś podczas tych jego wygłupów
  • Odpowiedz
@Dzieci_z_Choroszczy: Mignął mi gdzieś krótki filmik z tym celebrytą, jak był w Niemczech i pruł się, że jakiś niemiecki właściciel samochodu to rasista tylko dlatego, że Niemiec nie skakał koło niego i odpowiadał rzeczy typu "umiesz czytać?" jak celebryta śmieszkowo pytał za ile sprzeda i jaki przebieg i tak dalej. Zamiast ogarnąć, że właściciel wskazuje palcem na kartkę z podstawowymi danymi dotyczącymi sprzedaży samochodu, to ten wyciągnął race card i
  • Odpowiedz
Koleś przyleciał na Euro i w przerwach na mecze lata codziennie do innego kraju, robi zamieszanie kilka godzin i spieprza do kolejnego.
Ogólnie przeglądając po krótce wcześniejsze IRL streamy to otwala jakieś cyrki, namierza go grupa dzieciarni i fanów, które podążają za nim jak zombie, a on powoli ma dość, ucieka i koniec streama.
  • Odpowiedz
@Dzieci_z_Choroszczy: Luuudzie co to kur!a jest że jakiś murzyn przyjeżdza do Polski, szczeka na ludzi, ludzie mu liżą rękę i on ich goni po mieście. Strasznie spie@dolony ten świat influ czy uj wie kto to jest. Przygłup zaczepia ludzi, gdyby do mnie podbił to dostał by w pysk gazem na niedźwiedzie a potem buła. Na szczęście mieszkam na wypi@dowie gdzie psy dupami szczekają, ale w sumie taki koleś mógłby nawet
  • Odpowiedz