Wpis z mikrobloga

@SpaghettiSupernova: ten tytuł filmu (wstawionego jak rozumiem przez innego MURZYNA) sugerujący, że Niemiec to rasista. Dla mnie wygląda raczej na gościa, który po prostu nie chce się bawić w jakieś internetowe cyrki i dyskutować z jakimś śmieszkiem, który to niby chce kupić jego auto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podejrzewam, że reakcja na białego pajaca byłaby taka sama.
  • Odpowiedz
@artiom143 reklamę Polsce 🤣🤣 miłośnicy fame MMA są glupsi niż myślałem 🤣 no tak bardzo potrzebna reklama jakiegoś streamera. Na Twitch i innych platformach streamingowych przesiadują same przegrywy i odpady społeczne. Nikomu taka reklama nie potrzebna
  • Odpowiedz
  • 1
@artiom143

@andbatros: typ zrobil dobra reklame polsce, okazało sie ze w zacofanej i rasistowskiej polsce mogl spokojnie isc ulica nikt mu krzywdy nie robil i wszycy byli dla niego mili, pojechal do zachodniego cywilozowanego kraju i sie okazalo ze go obskoczyli w 5 minut wyrywali wlosy, wybijali szyby, skakali mu po aucie, po tym powiedzial ze wraca do polski bo tu jest 1000x lepiej ale wykopki beda go wyzywac
  • Odpowiedz
  • 1
@kelso123

@artiom143 reklamę Polsce 🤣🤣 miłośnicy fame MMA są glupsi niż myślałem 🤣 no tak bardzo potrzebna reklama jakiegoś streamera. Na Twitch i innych platformach streamingowych przesiadują same przegrywy i odpady społeczne. Nikomu taka reklama nie potrzebna


Ale dupsko piecze xDDD
  • Odpowiedz