Wpis z mikrobloga

@Naza_Dzikowski: Jako facet w peak Sexual Market Value, nie ma co się starać o pościanowe p0lki. To jest tak jakby twój pracodawca się dziwił, że nie chce Ci się pracować za minimalną będąc prawnikiem, lekarzem lub sędzią.
  • Odpowiedz
@Naza_Dzikowski: Czeka nas wysyp samotnych 40-parolatek. Dlaczego będzie mnóstwo samotnych kobiet w tym wieku, nie będę się rozpisywać. Natomiast widząc po sobie: mam z grubsza wszystko, co sobie wymarzyłem (gdyby ktoś na koniec studiów mi powiedział, że niedługo będę jeździć fajnym BMW, to bym go wyśmiał). Jest mi WYGODNIE. Uprawiam sobie sport, pracuję, oddaje się rozrywkom. Niedawno sprzęt kuchenny uzupełniłem o wypasioną frytkownicę beztłuszczową. Kobieta przydałaby mi się przez jakieś
  • Odpowiedz
@Tja88: samotna kobieta to taka sama legenda jak Yeti.
Choć nie, bo Yeti może istnieć, a istnienie samotnej kobiety jest teoretycznie niemożliwe w kraju, w którym jest 5 milionów samotnych mężczyzn.
  • Odpowiedz
To jest tak jakby twój pracodawca się dziwił, że nie chce Ci się pracować za minimalną będąc prawnikiem, lekarzem lub sędzią.


@PEKLONIKON: to obczaj to. Pracodawca podsuwa umowę pracownikowi umowę że będzie pracował u niego do końca życia a jak będzie chciał go zwolnić to pracownik otrzymuje połowę firmy, twoich pracowników do dyspozycji i masz jeszcze wypłacać pieniądze na utrzymanie tych pracowników. Niby umowa całkowicie niekorzystna ale to jest właśnie
  • Odpowiedz
w którym jest 5 milionów samotnych mężczyzn


@sqlserver: Tylko ilu z ustawionych 40-50-latków zechce polkę po karuzeli #!$%@?ów niezdolną do urodzenia dziecka ani nawet do zrobienia porządnego obiadu? Bo możesz mieć pewność, że polka nie zechce nieustawionego 40-50-latka (chyba że przemocowca po odsiadce z całą listą uzależnień).
  • Odpowiedz
@Tja88: każdy, ale żaden nie ma najmniejszych szans.
Ja zarabiam spokojnie pod 20 k na miesiąc, a o czymś takim, żeby kiedykolwiek nawet móc porozmawiać z kobietą to muszę zapomnieć, bo w porównaniu ze mną kasjerka z Żabki jest jak caryca w porównaniu do dziada proszalnego.
K
  • Odpowiedz
samotna kobieta to taka sama legenda jak Yeti.

Choć nie, bo Yeti może istnieć, a istnienie samotnej kobiety jest teoretycznie niemożliwe w kraju, w którym jest 5 milionów samotnych mężczyzn.


@sqlserver: Mężczyzn, którzy głównie chcą ją wyruchać a nie przejść razem przez życie.
  • Odpowiedz
nie #!$%@? "już się nie starają", tylko przestają #!$%@?ć tańce godowe i oczekują normalnej, relacji z wzajemnością na równych prawach a nie wiecznego obawiania się o zdradę bo "za mało się starałeś o mnie "


@Naza_Dzikowski: Dlaczego dopowiedziałeś sobie akurat coś takiego na podstawie jednego zdania wyrwanego z kontekstu? Może chodziło o to, że trafia na gości, którzy się nie angażują w żaden sposób? "Staranie się" to nie tylko pajacowanie,
  • Odpowiedz
@Kazek61

@Naza_Dzikowski: ale te Polki są jebnięte po czterdziestce to ty masz już być od wielu wielu lat żoną i matką prawie dorosłych dzieci a nie stara samotna baba po czterdziestce będzie sobie randkować z gośćmi z tindera #!$%@? mać ale im już na dekiel wali tym starym babom

Tu się zgodzę jeszcze babka nie wzięła ślubu tak do 32 roku życia to już nie jest kwestia pecha tylko
  • Odpowiedz
@Naza_Dzikowski: faceci po 40 "już" się nie starają? Przecież starać się o kobietę to można tak max. do 28 roku życia, potem to chyba już każdy zauważa, że nie warto się jakoś specjalnie starać.
  • Odpowiedz
@Tja88 haha, dokladnie to samo a juz prawie 40 lat. Seks to nie problem I nagle okazuje sie ze kobiety w ogole nie potrzebuje I tak naprawde jest jak mowisz przeszkadzala by. Wniosla by do mojego domu tylko problemy I dodatkowe koszta.
  • Odpowiedz