Wpis z mikrobloga

@AlexBrown: nie po to rządy niszczą gospodarkę aby się z tego nie cieszyć.
Sama radość. Jak zrozumieją, że przez pół roku będą dostawać 1500zl. A taki migrant za samo życie będzie dostawał jakieś, pamiętajmy o równym traktowaniu nachodzcow, 500 euro przez cały czas, może nawet jak znajdziesz prace. O tym nigdzie nie było. A nie zapominajmy o rodzinie. Trzeba mu pomóc ja ściągnąć no i na nich łożyć.
  • Odpowiedz
@AlexBrown: Musisz też wytłumaczyć, co ma PO do decyzji Nokii o zwolnieniu 1/6 załogi na całym świecie. I wyjaśnić jak PO wpłynęło na zwolnienie przez FIATA 300 pracowników w 2023. Musisz też coś wiedzieć jak PO wpłynęła na wieloletnią strategię INGu i dlaczego już w poło 2023 przekonało ING do zwolenień w 2024.

Reszty pierdzeń tego trolla nie chciało mi się sprawdzać.
  • Odpowiedz
Musisz też wytłumaczyć, co ma PO do decyzji Nokii o zwolnieniu 1/6 załogi na całym świecie.


@kurczok @AlexBrown: dodatkowo decyzja o zwolnieniach zapadła w Q4 2023 r, przed 13 grudnia 2023 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@200Amra

@AlexBrown: Skutki #!$%@? gospodarki przez 8 lat rozdawnictwa, złodziejstwa i zaniedbań pisdusiów.


W Polsce nie było żadnego rozdawnictwa i nadal nie ma. Co do złodziejstwa – zgoda.

@null_ptr @kurczok To bez znaczenia, a jak się rząd do tego ustosunkował? (patrz: drugi screen).
  • Odpowiedz
  • 0
@200Amra

Stwierdziłem, że będę dodawał na czarną ludzi, którzy twierdzą, że mamy w Polsce rozdawnictwo. XD

Gdzie niby? Chodzi o to 100 euro na dziecko, co jest standardem w cywilzowanej Europie?
  • Odpowiedz