Wpis z mikrobloga

@Przegrywek123: Ludzie, oni mają 40-45% marży, jest z czego schodzić żeby dalej wyjść sporo na swoje. Niedawno sprzedali ponad 100k nieruchomości w BK2% na najwyższych marżach w historii
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: Jeszcze tylko pasty brakuje( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @deweloper, okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych?
  • Odpowiedz
@Przegrywek123:
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego dewelopera polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: Taa biedni deweloperzy nie będą mogli sobie kupić kolejnego luksusowego autka. Strasznie mi ich szkoda. Pora wreszcie żeby bańka mieszkaniowa pękła i inwestorzy którzy ulokowali swój kapitał w mieszkaniach licząc na to, że zarobią się obesrali i zaczęli je masowo wyprzedawać.
  • Odpowiedz