Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dzisiaj siedząc sobie przy kompie i spokojnie pracując zauważyłem kątem oka, ze z okna w bloku po drugiej strony uliczki osiedlowej wydobywa się lekki dym. Przeszło mi przez myśl że może coś się komuś przypaliło w kuchni, ale stwierdziłem że lepiej zadzwonić na 112 bo nigdy nic nie wiadomo. Mimo że strażacy przyjechali bardzo szybko to po tych paru minutach w środku mieszkania już były płomienie. Na szczęście udało im się wyprowadzić z pożaru starszą panią z kotem. Teraz mam takie #czujedobrzeczlowiek że gdyby nie to że szybko zadzwoniłem to pewnie by przyjechali później i nie wiadomo jak by to wszystko się dla tej babci i jej kota skończyło.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
I to był powód aby dodawać anonimowy wpis?


@Wezwoguleicstont: A jaki był powód, że stary cie nie potrafił wychować przez co nie rozumiesz iż nie ma nic złego w aprobacie dobrego zachowania?

Patrząc na twoją aktywność, to ty masz o wiele [ciekawsze rzeczy do pisania hehe](https://wykop.pl/wpis/77026427/ja-#!$%@?-ex-mnie-podglada-z-fikcyjnych-kont-po-) i to są dopiero powody najwyższej wagi
Mr_N0i - > I to był powód aby dodawać anonimowy wpis?

@Wezwoguleicstont: A jaki był ...

źródło: 51NLpWkDL3L._AC_UF894,1000_QL80_

Pobierz
  • Odpowiedz
Znajomi z pracy wiedza o tej sytuacji a wiem że nałogowo przeglądaja mirko wiec nie chce zeby poznali moj nick na wykopie( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mirko_anonim: Teraz rozumiem. Zwracam honor mordeczko!

A jaki był powód, że stary cie nie potrafił wychować przez co nie rozumiesz iż nie ma nic
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: Przygłupie xdd do ciebie mi brak słów, bo jesteś pusty jak but.

Swoją drogą trzeba mieć dobrze popalone styki aby na siłę #!$%@?ć się do jakiegoś wpisu w necie ;)


Wszystkie twoje wiadomości podsumowuje cytatem powyżej, który jest dosłownie formą auto-dissu.
Przeczytaj swój komentarz jeszcze raz i zastanów się kto pierwszy się #!$%@?ł na
  • Odpowiedz