Wpis z mikrobloga

Rozwaliłem dji mini 4 pro, wszakże uszkodzenia to tylko obudowa. Tak czy siak wycena naprawy w serwisie to 57 euro a wymiana 75. Przy wymianie za 75 stracę jedna naprawę w roku. Nie wiem czy dobrze kalkuluje ale chyba opłaca się zapłacić za naprawe, bo i tak dostanę legancki egzemplarz a nie stracę jednej naprawy rocznie?

#drony #dji
  • 12
  • Odpowiedz
Tak czy siak wycena naprawy w serwisie to 57 euro a wymiana 75. Przy wymianie za 75 stracę jedna naprawę w roku.


@JACCU: Ciekawe, nie jestem droniarzem. Jak ta gwarancja działa? Napiszesz w 3 zdaniach jakie są warunki?
  • Odpowiedz
@JACCU: czyli z góry zakładasz, że rozwalisz go drugi raz? no to niezły z Ciebie pilot bombowca
@kwanty: to nie w ramach gwarancji, tylko dodatkowo płatnego ubezpieczenia (DJI Care)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@kwanty to taka dodatkowa ochrona, za dji mini 4 pro zapłaciłem 699 zł za 2 lata i mogę 4 razy całkowicie rozwalić drona i za każdym razem zapłaciłbym tylko 75 euro za wymianę na nowy.
  • Odpowiedz
@JACCU: Przy wyborze naprawy jest szansa że i tak dostaniesz nowy. Na pewno nie dostaniesz z powrotem swojego drona tylko albo nówkę albo składaka z używanych części.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pan_Ryba no pewnie zapłacę za naprawę, bo jak będę sprzedawał później to lepiej to będzie wyglądać, że 4 naprawy zostały dostępne
  • Odpowiedz
@JACCU: Nowy około 4-5k? To chyba niezły deal. A jak zgubisz drona? W sensie uderzysz w jakieś urwisko i nie będziesz mógł tam podejść po zwłoki? albo wpadnie do jeziora i go nie znajdzeisz?
  • Odpowiedz
@JACCU: miałem to samo, wycenili mi naprawę na chyba 40€ i i tak przysłali mi nowego. Różnica tylko taka że najpierw wzięli mojego starego na inspekcję.

Swoją drogą nie jestem zadowolony bo nowy jest zdecydowanie bardziej niestabilny w locie od starego, dużo łatwiej wpada w takie kołysanie nawet przy bardzo niewielkim wietrze - jednak wg jakichś ich tabelek jak popatrzyłem to jest w normie i nic nie zrobią. :(
  • Odpowiedz