Wpis z mikrobloga

  • 627
@KRZYSZTOF_DZONG_UN boniek może sobie pisać co chce bo jest legendą ale jak widzę albo słyszę, że taki wichniarek coś tam się pulta, a sam był badziewiakiem to się odechciewa oglądać tych programów
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN #futbolfutbolu - a co mają robić? Mają prawo wypoczywać jak po każdym innym sezonie? A fotki na sociale? - świat się dla nich nie skończył, dalej budują własne marki, żeby lepiej spieniężyć swoich wizerunek, przecież kontrakty reklamowe nagle się nie pokończyły.
  • Odpowiedz
@meehow97: nawet Wawrzyniak już jest ekspertem XDDD poczekaj aż będziemy mieli taki ekspertów jak Bednarek, który i w klubie i w reprezentacji cienko xD
  • Odpowiedz
@meehow97 akurat wichniarek na swoją karierę reprezentacyjna patrzy z przymrużeniem oka i sam twierdzi że wybitny nie byl i śmieje się ze swoich występów. Ale kariery klubowej nie idzie mu odmówić. Dla mnie chłop gada mądrze i nie owija w bawełnę. Co ma powiedzieć to powie bo jak sam stwierdził: nie brata się z kadrowiczami żeby potem nie było że źle mówi o kolegach. Dla mnie top ekspertów obecnie. Ale wiem
  • Odpowiedz
@meehow97: z drugiej strony tą dedukcją to i Ty nie powinieneś się pultać, bo nic nie wniosłeś do naszej piłki nie? ;) tak długo jak ich stanowisko jest słuszne, to nie odbierał bym im prawa do krytyki. Ale ja się nie znam, od razu mówię ;) pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@prismo tylko tutaj nie chodzi o krytykę samą w sobie bo krytykować sobie może każdy, tylko wichniarek się wywyższa jakby jego kariera to było niewiadomo co, a takich piłkarzy jak on to było dziesiątki tysięcy
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN tak, powinni teraz płakać w poduszkę przez kilka miesięcy, bo przegrali kilka meczów xD ludzie, dajcie spokój, na piłce się kończy życie, to praktycznie cud, że tam awansowali
  • Odpowiedz
@meehow97: Wichniarek ma wkurzający styl bycia po prostu. Kto normalny sobie zaklejał sutki?
Chociaż wysławia się znacznie lepiej od Lewandowskiego, Zielińskiego, Kiwiora i Mili razem wziętych.
  • Odpowiedz
wichniarek się wywyższa jakby jego kariera to było niewiadomo co, a takich piłkarzy jak on to było dziesiątki tysięcy


@meehow97: W Polsce takich piłkarzy jak Wichniarek było dziesiątki tysięcy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wykopki są naprawdę coraz głupsze.

3000 akcja na wykopie.
  • Odpowiedz
  • 2
@macieyy Cud to jest, że taka ekipa na papierze nie potrafi nic ugrać od pamiętnego euro 2016. Oni zarabiają miliony na kopaniu piłki, a części z nich nawet się nie chciało lecieć do Polski podziękować kibicom za wsparcie. Częścią ich pracy jest budowanie PRu reprezentacji, więc chociaż mogliby się wstrzymać z wrzucaniem zdjęć z wakacji do końca turnieju.
  • Odpowiedz