Wpis z mikrobloga

@VateuszMakowiecki: w republice to im dawno się styki przepaliły. Swoją drogą dlaczego PiS nie występowal do ruskich? Niemcy wypłacili reparacje ruskim i część z tego miała być przeznaczona dla Polski.
  • Odpowiedz
@xfin: Od twarzy Fotygi od zawsze biła głęboka tęsknota za rozumem i szokiem jest, że potrafi się podpisać. xD
  • Odpowiedz
@VateuszMakowiecki: kurczę, szkoda że ten Tusk od 17 lat cały czas rządzi. Ehh, gdybyśmy mieli tylko taki silny, patriotyczny, konserwatywny rząd, to te reparacje by zostały załatwione w mig, przez 2 lata maksymalnie.
  • Odpowiedz
@VateuszMakowiecki: uwielbiam te ich autokongratulacyjne tytuły programów. JEDZIEMY!! ROZPIER*ALAMY!! PIACHEM W TRYBY!! CH*JEM W DUPĘ!! A jak na razie co najwyżej udało im się zesrać w majty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fullversion: to było na papierze. Czyli daję pieniądze Tobie i masz się podzielić z Zenkiem. Zenek to aprobuje. I już mnie potem nie obchodzi, że Zenek narzeka, że nic nie dałeś. Mam podpisy twój i Zenka. W każdym sądzie powiedzą, że to ty masz wyplacić zenkowi. Ja już zapłaciłem.
  • Odpowiedz