Wpis z mikrobloga

@Paluszek_rybny: Dlaczego niby wszystko nie powinno być prywatne? Jaką zaletę ma własność państwowa nad chociażby własnością królewską? Przecież wszystko co państwowe jest gorsze - służba zdrowia, państwowe szkoły, nawet prywatne armie są lepsze od państwowych. Każdy o swoją prywatną własność troszczy się bardziej, niż o wspólną.

To dlatego wszyscy kradną z budżetu państwa, bo jest państwowy, czyli wspólny. Jeżeli ja nie ukradnę to ukradnie ktoś inny, więc lepiej żebym ja
  • Odpowiedz
@TTymek: Więc wytłumacz gdzie się pomyliłem, a nie udajesz inteligenta. Ja mam wracać do odrabiana lekcji, a sam rzucasz argument jak z podwórka.
  • Odpowiedz
  • 2
Prawdziwy wyznawca Krula przyjmie wyrok za wandalizm na gołą klatę z uśmiechem za wolność waszą i nasza xd
  • Odpowiedz
@TTymek: Ot, rozmowa z lewakiem. Zwyzywał od idiotów, spytany o uzasadnienie zdecydował nie wdawać się w dyskusje.

Jak gra w szachy z gołębiem. Poprzewraca wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumnie dreptał z podniesioną głową jakby wygrał.
  • Odpowiedz
Brzydko pomalowane ściany są zazwyczaj państwowe, o swoje prywatne każdy dba.


@ibilon: a co za różnica?

JKM głosi przecież - obok poszanowania własności prywatnej - konieczność dotrzymywania umów czy przestrzegania prawa. Nasza obowiązująca umowa społeczna przewiduje zakaz malowania nawet po państwowych ścianach.
  • Odpowiedz
@ibilon: aha czyli zgodnie z twoim lewackim myśleniem można niszczyć np smietniki, ławki i inne publiczne dobra? To jest mentalność dresa i lewaka jeśli godzisz się na coś takiego. A namawianie do malowania ścian przez jkm to wandalizm i przykład lewackiego myslenia
  • Odpowiedz