Wpis z mikrobloga

@Mirek2137: Jadę za darmo?! prąd sam się zapłaci?! maszynista żyje powietrzem?! zespół sprzątający nie musi robić opłat za mieszkanie?!

Tak Ci wszyscy ludzie żyją za darmo więc mam ból dupy, że płacę za bilet jakiego mi ktoś czasami nie sprawdzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten świat spadł na psy, że muszę płacić w ogóle za bilet.

Moim SKROMNYM zdaniem powinni przepraszać na kolanach, że JA WIELKI
  • Odpowiedz
@aHmuX: Nie do konca zrozumialem o co Ci chodzi.

Skoro ktos wymaga odemnie zakupu biletu to ja wymagam od niego zeby kontrolowal czy wszyscy ktorzy jada posiadaja ten bilet ktorego zakup byl wymagany.
  • Odpowiedz
@Mirek2137: kupuję bilet miesięczny i mnie wkurza kiedy sprawdzają. Jeżeli częściej sprawdzają, to znaczy że ze statystyki wyszło im, że wzrosła ilość gapowiczów.
  • Odpowiedz
@gorzki99 raz się uda, drugi się uda a za trzecim razem odbiją sobie z nawiązką wystawiając wezwanie do zapłaty z opłatą dodatkową. Nic nie bój. Złóż skargę że biletu Ci nie sprawdzili xD
  • Odpowiedz
Złóż skargę że biletu Ci nie sprawdzili xD

@wykopnet: A to nawet ciekawe rozwiazanie. Tylko ze wiemy jak by sie skonczylo :PP

na szczescie na tyle malo korzystam ze mam to we dupie. Chcialem tylko pokazac ze to jest bez sensu - wymagac czegos a potem nie sprawdzac czy wymzgania sie spelnilo.
  • Odpowiedz