Wpis z mikrobloga

Zajmowałem się ostatnio synem ciotki. Jprdl. Okropnie nadaktywne dziecko. No i dwa razy go na kiblu sadzałem żeby się wysikał. No i nie wysikał się. Potem mi gada, że on tylko się z wujkiem chciał przejść. Jakim cudem ludzie mają dzieci? Przecież to oznacza koniec życia w sumie. Ciągle musisz się tym pisklakiem opiekować.Może i rozważałem swoje żeby kiedyś mieć ale nie dałbym rady chyba. No na tych urodzinach małego były przeróżne dzieci. Jeden chłopaczek mi gada po tym jak zapytałem czemu tak se siedzi, że głosy krzyczą mu w głowie i piszczenie. Kolejne dziecko. Dziewczynka co chwile szczypała inne dzieciaki. No i gadam jej "Helena nie możesz szczypać i bić innych dzieci" a ta mi gada że tata tak robi. No i #!$%@? co na to odpowiedzieć. Powiedziałem tym rodzicom co te dzieci gadały no ale wtf #dzieci #pytanie #zalesie
Ropuszeczek99 - Zajmowałem się ostatnio synem ciotki. Jprdl. Okropnie nadaktywne dzie...

źródło: 6EA

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Ropuszeczek99 jest okres kiedy dzieci są wymagające ale szybko rosna i stają siw coraz bardziej samodzielne. Ja tam swoje uwielbiam bo pomimo, że hest kupa roboty to lubię jak przyjdą się przytulić, dać buziaka, jak razem się wygłupiamy albo mogę im pokazywav nów rzeczy.
Z dziećmi jest fajna przygoda bo szybko się zmieniają i każdy rok jest zupełnie inny.
  • Odpowiedz
@Ropuszeczek99: nic nie stoi na przeszkodzie, żeby uświadamiać dzieci, że ich rodzice to idioci, z których nie powinno się brać przykładu. Raz tak pięknie wytłumaczyłem chłopcu, że jego ojciec jest brudasem, który nie szanuje innych i poprosiłem, żeby nie zachowywał się jak on, kiedy dorośnie, bo nikt go nie będzie lubić, tak jak tego ojca. Chyba oboje przyjęli do wiadomości.
  • Odpowiedz