Wpis z mikrobloga

Dialogi z babcią to inny wymiar ;D
- to byłeś ostatnio na weselu, tak? U kogo?
- no u takiego kolegi
- czyli on się ożenił
- no tak
- a Ty?
- a ja nie
- no właśnie.
  • 60
  • Odpowiedz
@bArrek: było dla babci powiedzieć, że jesteś nowoczesnym europejczykiem generalnie i lubisz jako dwurura jakieś gangbangi z nieznajomymi osobami sobie robić, a potem jak już ona zejdzie po tym na zawał to za testamencik sobie pobalować jak król życia
z fartem
  • Odpowiedz
@bArrek: Ja raz babci podsumowałem dlaczego nigdy się nie ożenię (bo mężczyznom się to nie opłaca) i dużo bardziej opłaca mi się być kawalerem

babcia - a gdzie ty porządną dziewczynę znajdziesz jak nie chcesz się żenić?
ja - biorąc pod uwagę, że ślub kościelny powinien być z dziewicą to chyba znajdę taką tylko w przedszkolu

No i jak babcia podłapała temat jak się teraz kobiety "#!$%@?" i jak się
  • Odpowiedz
@bArrek: Napiszę Ci to, co mówię wszystkim moim kolegom: nie żeń się! Oczywiście zbywają to żartem, ale po latach przyznają mi rację. Żyjemy w trochę innych czasach niż babcia ;)
  • Odpowiedz
@bArrek: oj, przeżywasz, a nawet jakbyś miał babę, to byłyby pytania kiedyś ślub, jak byłby ślub to byłoby pytanie kiedy dziecko, jak byłoby dziecko to byłoby pytanie kiedy kolejne, albo kiedy dom kupujesz. To się nigdy nie kończy, uwierz mi
  • Odpowiedz
@bArrek: babcia ma z ciebie beke, bo w twoim wieku to ona już dzieci miała, a ty nawet dziewczyny nie masz, już nie wspominając o żonie xdd
a dziadek to juz jej dom kończył budować i full stabilizacja. Dziadek to jednak był chłop.
  • Odpowiedz
@bArrek: Ciężkie do przełknięcia: babcia nie zastanawia się czy tobie jest życiu dobrze - po prostu jakbyś się ożenił, to by była jakaś atrakcja w życiu, coś się dzieje, wesele-imprezka, jest o czym pogadać, rodzinę tej dziewczyny można obgadać, jest czym się pochwalić innym babciom.
  • Odpowiedz