Wpis z mikrobloga

@Nusantara: To jest ich znany sposób na zarabianie. A jak frajerowi nie uda się zdobyć Bugatti to taki trener obiecuje, że przeanalizuje jego błędy które oczywiście popełnił a później wciska mu książkę w której są instrukcje jak to naprawić i tak do usranej śmierci. Wczoraj oglądałem film Dług z 1999 r. Gangsterzy robili to podobnie. Kazali spłacać dług w nieskończoność wymyślając nowe powody. ¯\(ツ)/¯
POPCORN-KERNAL - @Nusantara: To jest ich znany sposób na zarabianie. A jak frajerowi ...

źródło: zxc

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@gundis24: Bugatti jest prawdziwe. Ale film nie jest z Polski. Ktoś w ramach motywacji skopiował zagraniczny film na którym pasażer bugatti siedzi z telefonem i wrzucił ten film jako swój ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Kup kurs motywacyjny za 1000 złotych, a już niedługo będziesz jeździć Bugatti i ludzie będą ci robić zdjęcia na ulicy


@Nusantara: Co najlepsze nawet szkoda Andrew Tate to nie są jakieś p------e pieniądze tylko 49$ miesięcznie xD

no raczej, a myślisz że jak się
  • Odpowiedz
Dorobił się robiąc stronę z kamerkami i dojąć simpów, ma też sieć kasyn w Rumunii (kto był w Bukareszcie ten wie że kasyn tam jak u nas żabek).


@KochanekAdmina: A ja całe życie myślałem, że kupił za 1000 złotych kurs jak być bogatym od jakiegoś randoma z insta, dzięki Mireczku!
  • Odpowiedz