Wpis z mikrobloga

serio, wydaje mi sie ze wiekszosci z tego tagu wystarczyly by najslabszege leki jak np sertralina czy cos, i wyjscie z znajomymi albo znalezienie sobie takich, i serio praktycznie wiekszosc waszych problemow by odeszla. Ale prawda jest taka, ze wolicie tkwic dalej w swym przegrywie bo dla was jest to latwiejsze od poradzenia sobie z trudnosciami zycia
#przegryw
  • 24
  • Odpowiedz
@frisco z przgrywami jest dokładnie tak samo jak z alkoholikami. Każdy wie co trzeba zrobić, tylko zwyczajnie nie chcą. Dlatego piszą te swoje #!$%@? "mi nie pomogło" albo "ok oski". Tylko jeszcze raz chcę podkreślić że nie jest to łatwe tylko proste!
  • Odpowiedz
@Bertoos: no, to wcale nie tak, że psychoterapia jest droga, długo trwa i ma niską skuteczność (o ile w ogóle działa) oraz to wcale nie tak, że nie tak łatwo dobrać odpowiednie psychotropy, a to też tanie nie jest. To też nie tak, że przegrywy zawsze miały trudniej o ogarnięcie sobie znajomych, a teraz to już całkowicie, kiedy nawet normiki zaczęły mieć z tym problemy.

To wszystko jest nieważne (
  • Odpowiedz
@frisco: poprostu wyzdrowiej xd, co mnie obchodzi że masz nowotwór z przerzutami, widze że nie chcesz wyzdrowieć bo jakbyś chciał to już dawno byś wyzdrowiał a twój kolega czemu marudzi że nie może chodzić po tym jak stracił obie nogi w wypadku, jakby naprawde chciał to by mu odrosły( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bertoos: nie mówię nigdzie, że się nie da. W kontekście wpisu mówię, że normiki dają zwodnicze rady ludziom w potrzebie, w tym przypadku przegrywom. Twojego pierwszego komentarza nie widziałam, a tu masz dużo racji. Nawet jak się dokładnie nie wie jak sobie pomóc, to zawsze mniej więcej się kojarzy co można zrobić i póki się żyje to nie jest się bez wyjścia. Tu problemem stają się te zwodnicze normicze rady,
  • Odpowiedz
@NieDlaWykopka Problemem to jest zwyczajne pieprzenie o zawodniczych radach norników. Napisałem wyraźnie że droga jest PROSTA ale nie ŁATWA. Klepanie się po dupach że może i jesteśmy w środku dupy ale za to razem, zamiast choćby i czołgać się po troszeczku w stronę światła - tak najkrócej można określić większość tagu przegryw.
  • Odpowiedz