Wpis z mikrobloga

@151346136 mogę zamknąć jape, jak pokażesz overall, ile już #!$%@?łeś na shortowaniu TSLA, jako naczelny hejtboj Elona. Wtedy dasz innym lekcje na tagu, z serii, jak się pali kwit grając pod emocje i jakieś osobiste animozje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gonzo91: Teraz juz dyskontowanie przyszłego doradztwa Muska u boku Trumpa. Raz dwa i bedzie nowy indeks z samą Teslą w składzie, a nie jakieś nudy typu przychody, prognozy, dostawy.
  • Odpowiedz
mogę zamknąć jape, jak pokażesz overall, ile już #!$%@?łeś na shortowaniu TSLA, jako naczelny hejtboj Elona


@maniek74: ostatnie dwa lata lacznie 15210 polskich zlotych i 90 groszy na Tesli w plecy

a teraz zamknij jape
  • Odpowiedz
ostatnie dwa lata lacznie 15210 polskich zlotych i 90 groszy na Tesli w plecy


@151346136: Nie boisz się na Tesli dużych ruchów? Jest co najmniej kilka newsów, które mogły by rozpocząć ogromny rajd:

- Jakiś Legacy OEM (np. Ford) ogłasza deal z Teslą na licencjonowanie FSD. W zeszłym roku był run, ze 108 na 290 po tym jak takie deale zaczęły był ogłaszane na Superchargery... a one nie miały wcale tak dużego przełożenia finansowego
- prezentacja nowych możliwości Tesla Bota, albo prezentacja v3 (która jest
  • Odpowiedz
Nie boisz się na Tesli dużych ruchów?


@anonimowy_programista: obecnie nie mam S na TSLA wiec obecnie sie nie boje
jak mam S to wtedy sie boje ;)

ale to samo mozna powiedziec o pozycji Long
i rownie wiele powodow dla ktorych moze sie #!$%@? moge wymienic
  • Odpowiedz
@anonimowy_programista boi się, dlatego próbuje to shortowac z wąskimi stopami, co na tak zmiennym papierze jest bez sensu, stad co chwile łapie strate i po czasie ponawia pozycje, z nadzieja, ze wreszcie trafi na „pęknięcie bańki” i wjedzie na wykop na białym koniu, efekt tego taki, ze pomimo nawet ostatniego trendu spadkowym go tam obijają. Tak się kończy granie pod emocje, w tym wypadku jest to nienawiść do elona ( ͡
  • Odpowiedz
@anonimowy_programista: wyczuwam mocne podekscytowanie price action ostatnich sesji ;)

sektora energy storage w ogole nie sledze, jest maly obecnie, rosnie szybko, ale jeszcze dlugo pozostanie maly
jezeli chodzi o samochody, to nie sztuka sprzedac tanio. Znizki jakie oferuja, kredyty mocno ponizej cen rynkowych to wszystko kosztuje

do capexu na AI mam mieszany stosunek. Z jednej strony mam mocne przekonanie, ze AI rozbije bank, zagarnie wszystko. Z drugiej wydaje mi sie,
  • Odpowiedz
wyczuwam mocne podekscytowanie price action ostatnich sesji ;)


@151346136: dzisiaj miałem emocjonujący dzień. Własna wizyta w szpitalu... i pare innych rzeczy. Nie ukrywam, że to mi poprawiło humor. Tym bardziej, że jestem naprawdę zadowolony, że udało mi sie nie najgorzej wykorzystać czas, jak akcje były poniżej $180. Więc cieszę się głównie, że zdążyłem. Tj, że dokupiłem te dodatkowe 68 akcji po średniej cenie zakupu $178 :) Tylko na tych akcjach zysk wychodzi na dzień dzisiejszy ~14k PLN.

sektora energy storage w ogole nie sledze, jest maly obecnie, rosnie szybko, ale jeszcze dlugo pozostanie
anonimowyprogramista - >wyczuwam mocne podekscytowanie price action ostatnich sesji ;...

źródło: Screen-Shot-2024-04-09-at-12.00.23-PM-1

Pobierz
  • Odpowiedz