Wpis z mikrobloga

kupiłem z ciekawości bo dawno DAWNO temu widziałem ten słynny krótkometrażowy film, nawet spoko książką ciekawy pomysł z jedną postacią i miejscem gdzie ta postać przebywa :d gdy doszedłem do tego momentu to musiałem kilka razy przeczytać bo nie ogarnąłem xd minus to na początku dużo takiego "nałukowego" pieprzenia ja rozumiem że to była taka koncepcja ale ilość trudnych słówek które tylko z pozoru mają znaczenie może mocno odstraszyć, zakończenie takie że w sumie nie wiem co o tym myśleć ani słabe ani dobre, może jestem po prostu zbyt krótko od przeczytania by wyrobić sobie jakieś zdanie¯\(ツ)/¯
#literatura #ksiazki #czytajzwykopem
morgiel - kupiłem z ciekawości bo dawno DAWNO temu widziałem ten słynny krótkometrażo...

źródło: katedra

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@JamesJoyce: specyficzne mi się podobało i nawet narobiło hajp na inne jego książki(słyszałem dobre opinie o lodzie) ale ciężko mi powiedzieć czy ci siądzie tak jak pisałem dużo momentów gdzie nie wiadomo o co chodzi bo nadmiar trudnych dziwnych słów, ale sama historia jest intrygująca na tyle że robi robote i może się podobać, jak coś katedra ma tylko 100 stron moim zdaniem warto spróbować ale decyzja jest twoja ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz