Wpis z mikrobloga

#przegryw #angielski #rozowepaski #seks
Hi Julia, nice to meet you. How old are you? Fifteen years old? Nice I like young sexy teens. I want fuck with you without condom. Yes no condom baby. Do u want it too? Nice. Are you virgin? Mmm excellent. I like hard sex, face fuck and cum on girl's face. Do u want my cum? Oh baby I love you. Let's go fuck. Do you like eat spaghetti? It was last meal which Adolf Hitler ate.

Taki jest mniej więcej mój poziom angielskiego. Co o nim powiecie?
  • 12
  • Odpowiedz
fuck with you


@Felixu: to znaczy coś innego niż uprawiać seks, zgoogluj sobie.

Ale jeśli napisałeś to z pamięci to nieźle, nie dużo błędów. Można zrozumieć o co chodzi, powiedział bym poziom B1/B2
  • Odpowiedz
@Felixu: Ja bym tak poprawił:

Nice, I like young sexy teens

I want to fuck with you without a condom.

Yes, no condom, baby

Do u want it ,
  • Odpowiedz
Niekoniecznie


@Licorio: spoko, pewnie jest taka definicja w słowniku, nie wiem.

Ale zaciekawiło mnie to, możesz przerobić zdanie napisane przez OP żeby "fuck" było czasownikiem
nieprzechodnim a "with" znaczyło "w czyimś towarzystwie"?
Jak by to wyglądało?
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi: Technicznie to wygląda tak:

I want to (fuck) [with] you.

(fuck) = have sex with someone

[with] = in the company or presence of somebody/something

I want to (have sex with someone) [in the company or presence of] you.
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi: Mam braki w angielskiej interpunkcji ale bazując na intuicji i doświadczeniu nie sądzę. Poza tym idąc tą logiką rozdzieliłbyś również ostatnie wyrażenie przyimkowe: "I want to fuck, with you, without a condom."

To co warto zapamiętać to to, że przyimek może być częścią jakiejś stałej frazy (poke fun at), może wynikać ze składni czasownika (listen to) a może też być częścią wyrażenia przyimkowego, które czasem jest wymagane po czasowniku
  • Odpowiedz
Z czystej analizy zdania często nie da się wywnioskować o który przypadek chodzi.


@Licorio: spoko. Nigdy nie uczyłem się języka z książek, jedynie mieszkając w anglojęzycznym kraju.
  • Odpowiedz