Wpis z mikrobloga

Myślisz, że twoja rodzinka cię wkurza? Ojciec głośno chrapie? Matka narzeka, że nikt jej w tym domu nie pomaga? Brat puszcza rap o drugiej nocy? Siostra okupuje rano łazienkę, kiedy chcesz uwolnić Barabasza? Pewnie czasami sądzisz, że nie może być gorzej. Taki c--j.
Gdyby scenarzyści Rodzinki Addamsów spędzili u mnie 10 minut, s-----------y z krzykiem jak Beck do Rumunii xD Moja familia jest p----------a genetycznie od pokoleń – kazirodztwo co jakiś czas i te sprawy. Warto wspomnieć, że nigdy nie poznałem dziadków, a starzy na ich wspomnienie wyglądali tak, jakby mieli się porzygać. A propos starych – matka jest jeszcze w miarę normalna (choć potrafi z-----ć ojcu w twarz patelnią tak, że mu policzki do teflonu przywierają), za to ojciec to p--------e połączenie Czyngis Chana i Ferdka Kiepskiego. Nie dość, że zdradza matkę na lewo i prawo (stąd akcja z patelnią), to 24/7 z--------a z paralizatorem, którym uwielbia razić losowe osoby xD Oprócz tego pasjonuje się siedzeniem na dupie i piciem. Ma dwóch ciut mniej popieprzonych braci – pierwszy to p--------y fanatyk wędkarstwa, a na dodatek koniara płci męskiej, zaś drugi wygląda jak połączenie Paździocha i typowego emo – non stop gada o śmierci. Ale przynajmniej co jakiś czas wysyła mi zajebisty czarny humor xD Starsza siostra matki ma zajoba na punkcie ekologii, organicznego żarcia etc. – zawsze piecze jakieś bezglutenowe pieczywo, pastę z awokado i chia oraz inne chuje muje dzikie węże. Druga ciotka jest chyba jedyną normalną osobą z całej rodziny – kiedykolwiek bym do niej nie wszedł, zawsze ma coś ciepłego do żarcia.
Moje rodzeństwo jest jeszcze bardziej p------e xD A na domiar złego jest ich pięciu xD Primo, bliźniaki. Braciak to cholernie przystojny artysta z niezdrową obsesją na punkcie złota – non stop wrzuca coś na tumblra i insta, ale raczej spoko morda. Za to siostra ma p-------a na punkcie zwierzątek – snuje się po lesie w nocy, tupta z jeżami itd. A co najlepsze, jest skrajną cnotką niewydymką xD Kolejny brat jest brzydki jak dworzec w Kutnie nocą (za gówniaka spadł ze schodów na twarz), ale jest pieprzoną dwudziestoczterokaratową rączką xD Jak mi kiedyś padła karta graficzna, to pogrzebał 10 minut, a potem mogłem liczyć komórki naskórka w cyckach Yennefer xD Mimo swojej mamałygi ma dziewczynę – 12/10, ale cały czas go zdradza xD Kolejna siostra jest dość zabawną postacią – wszyscy zdążyli o niej zapomnieć, a tu nagle pewnego dnia wraca do domu, zajmuje pokój gościnny i żąda kawy xD Okazało się, że do tej pory żyła z nagród z teleturniejów, ale dostała dożywotni wilczy bilet po tym, jak zdobyła z 800 punktów w finale 1 z 10 – odpowiadała na pytania, zanim Sznuk kartkę wyciągnął xD W sumie jest w porządku, nocami gramy sobie w Cywilizację (zawsze wygrywa ;__;). Ostatni brat jest Sebą na sterydach z problemami z agresją xD Kiedyś sobie ubzdurał, że wracający z meczu po drugiej stronie chodnika kibice krzywo na niego spojrzeli. Była akurat zima, więc jak z nimi skończył, to podbiegło tam dwóch Wietnamczyków i z tego, co zostało, robili lody tajskie xD Kiedy dyrektor w gimnazjum chciał mu wystawić naganne, to wyleciał przez okno xD
No i na koniec ja, perła w koronie s----------a. Do CV mogę sobie co najwyżej wpisać rzadko spotykaną umiejętność wypicia z gwinta 5 Amaren z rzędu bez kaca dnia następnego xD Dnie zazwyczaj spędzam na oglądaniu polskich kabaretów i drapaniu się po jajcach. No i jeszcze to żałosne imię.
Dionizos.


#pasta #mitologia #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach