Wpis z mikrobloga

  • 4
@larvaexotech
Co mam ci jeszcze powiedzieć, skoro nie rozumiesz moich słów i raczej nie zrozumiesz, jakkolwiek miałbym je inaczej ująć?

Mam w dupie czy są szczęśliwi czy nie. Co nie jest mi obojętne, to smród który po sobie zostawiają i który może odbić się na moich dzieciach. Smród który śmierdzi w tej chwili nie tylko w Polsce ale i w całej Europie.

Tak honor i godnosc to janusz i grazyna, ktorzy sa malzenstwem i nie ruchaja sie od
  • Odpowiedz
@Idzpanwjaro: taaa smrod ktory smierdzi w calej europie. Ja nie wiem, #!$%@? wam to sie wydaje, ze swiat kiedys byl taki cudowny, wszyscy byli uduchowieni, honorowi a na swiecie istnieli tylko rycerze i damy. I potem przyszedl rok 2000 i zli lewacy z OBOZU NASIENIA WĘŻAAA rozpoczeli zamach na idealny swiat, rozprzestrzeniajac zlo i zniszczenie.

Otoz zdradze Ci pewien sekret - ten idealny swiat dawnych czasow to on istnieje tylko w twojej glowie. Ludzie sie #!$%@? i #!$%@? na potege kto z kim popadnie, teraz, za komuny, w renesansie, srednioweczu, za sejmikow i w starozytnosci xD

Mowi Ci #!$%@? cos takiego jak "najstarszy zawod swiata"? Uwaga slowo klucz - najstarszy
  • Odpowiedz
@larvaexotech:

nie #!$%@? pilkarz swiatowej slawy z kariera pelna sukcesow. Ja wiem ze Ty sie czujesz lepszy od niego, ale zejdz na siebie bo nie jestes lepszy xD


@larvaexotech: REEEEEEEE ZOSTAWCIE KOPACZA DMUCHANEGO BALONIKA BO ODNIÓSŁ SUKCES I ZDOBYL SŁAWĘ KOPIĄC DMUCHANY BALONIK WIĘC MOZE BYC TYLKO MENTOREM I JEST LEPSZY REEEE
  • Odpowiedz
  • 3
@larvaexotech: a ty znowu się zesrałeś??? XDDD

Nawiedzony typie, od razu ci mówię, że twoje następne komentarze w wątku będę kasował, bo ten wpis jest od śmieszkowania a nie adorowania degeneratom. Mam nadzieję, że ci się ta obrona anki opłaci i cię może raz zaprosi na taniec xD

Zabawne jest jak zakładasz, że jestem prawakiem i chrześcijaninem. Daleko mi od prawaka i tym bardziej od chrześcijanina, co pewnie nie mieści się w twojej zepsutej głowie, dla której takie sprawy jak godność i odpowiedzialność to, jak mówisz, "puste
  • Odpowiedz
Czy pan lewy jest beciakiem, czy bawia sie w zdrady kontrolowane, czy faktycznie doprawia mu rogi czy tez po prostu lubi taniec bez dwuznacznosci to w dalszym ciagu gowno wam do tego i w dalszym ciagu to znieslawienie?


Ja wiem ze w waszym obsranym przegrywskim swiecie, jak ktos nie zachowuje sie tak ja Wy byscie tego chcieli to jest to straszne, niedopuszczalne i taka osobe powinno sie pozbawic praw czlowieka.


Ale ludzie
Phallusimpudicus - >Czy pan lewy jest beciakiem, czy bawia sie w zdrady kontrolowane,...

źródło: bb76f9cc17a135ad_800x800ar

Pobierz
  • Odpowiedz
Moderacji i pewnym wykopkom^ po prostu brakuje luzu


@Idzpanwjaro: Moderacja to jest upośledzona umysłowo. Chociaż patrząc na działania moderacji to w tym momencie obrażam osoby niesprawne intelektualnie.
  • Odpowiedz