Wpis z mikrobloga

@Idzpanwjaro: bo to jest fejur znieslawiajacy kogos i wykiep nie reagujac moze ryzykowac zbedne perturbacje prawne?

Bo do waszych pustych glowek nie dotrze ze chocby i tanczyla z 500 innymi chlopami albo nawet skakala im po knadze to w dalszym ciagu... #!$%@? wam do tego? XD

Czy pan lewy jest beciakiem, czy bawia sie w zdrady kontrolowane, czy faktycznie doprawia mu rogi czy tez po prostu lubi taniec bez dwuznacznosci to w dalszym ciagu gowno wam do tego i w dalszym ciagu to
  • Odpowiedz
@Idzpanwjaro: jedynym szkodnikiem spolecznym jestes Ty bo #!$%@? sie z butami do cudzego zycia. Kazdy zyje po swojemu, ale do Ciebie to nie dociera.

Jestescie jak takie #!$%@? babki ze wsi lat 90' ktore siedzialy caly dzien w oknie i komentowaly co kto robi, co kto powinien.

A wstyd polakom moga przynosic patusy co na zmywaku #!$%@? w anglii, a nie #!$%@? pilkarz swiatowej slawy z kariera pelna sukcesow. Ja
  • Odpowiedz
  • 13
@larvaexotech: myślisz, że jesteś taki wspaniały, obyty i wyższy poziomem od nas wszystkich ...broniąc silnie patoligicznych zachowań wsród osób publicznych które kształtują obraz naszego społeczeństwa.

Może nie jestem np. jakimś wybitnym sportowcem ale tak - jestem lepszy od lewego. Podobnie jak każdy inny człowiek (nawet "Polak na zmywaku w Anglii"), który posiada takie cechy jak godność i odpowiedzialność. Możesz być królem, geniuszem i gwiazdą, ale bez tych cech zawsze jesteś
  • Odpowiedz
@Idzpanwjaro: puste hasla, standardowe #!$%@?.

Tak honor i godnosc to janusz i grazyna, ktorzy sa malzenstwem i nie ruchaja sie od 20 lat bo nie moga juz na siebie patrzec, ale nie zrobia nic ze swoim zyciem bo co ludzie powiedzo.

Zadam Ci #!$%@? jedno proste pytanie - jesli Lewy i ta jego panna sa szczesliwi, to co wtedy? <tu wstaw sobie tego mema z gesia ktora goni typa> Co
  • Odpowiedz