Wpis z mikrobloga

Jestem wdzięczny @mickpl, co prawda najpierw byłem zdenerwowany że nie kupiłem wcześniej, ale nauczony tego że jest odwróconym midasem tego tagu uznałem ze koniec czekania i organizuje kapitał. Tak więc koniec końców dziękuje bo jak teraz pójdzie pompa to już nie będzie czego zbierać, lecz ja będę popijał kawkę na swoim #nieruchomosci
  • 4
  • Odpowiedz
@Liarek123: Pierwsza podstawowa zasada wykopu - w przypadku inwestowania pieniędzy i kontaktów męsko damskich należy robić zupełnie na odwrót niż radzi tutejsza większość, a będzie dobrze. Pompy już takiej dużej nie będzie jak wcześniej
  • Odpowiedz
jestem przerażony bo samych znajomych nie zlicze na palcach co #!$%@? na nie wzięcie bk2% teraz ładują 0% po same kule.

@Liarek123: Wytłumacz mi jak oni niby "ładuja 0% po same kule" jak projekt nawet pod głosowanie nie został poddany i być może się pojawi początkiem przyszłego roku a być może nie?
  • Odpowiedz
  • 0
@matt-pitt: Zbierają już kase na wkład własny, czekają nie biorą w ogóle teraz kredytu mimo że mogą. Dosłownie są ustawieni już tylko na jeden cel -> 0% ile tylko fabryka dała żeby z tego wyciągnąć.
  • Odpowiedz