Wpis z mikrobloga

@OmletSchabowy: bilet na pociąg z miesięcznym wyprzedzeniem na największych promkach, łącznie około 280 zł za 6
Hotele, pokoje jednoosobowe po taniości w miarę w centrum miast, średnio po około 125 zł
Hotele plus bilety na pociągi w sumie około 900 zł
  • Odpowiedz
@Bardzo_Suabe_Rymy: super sprawa, przypomniał mi się trip na majówkę na bilecie weekendowym (na długie weekendy się przedłuża) z Katowic nad morze. Bilet kosztował chyba poniżej 40 PLN, ale był tylko na pociągi regionalne, więc nad morze jechaliśmy ponad 20 godzin z kilkoma przesiadkami, zjedliśmy kebaba i musieliśmy #!$%@?ć, bo jeszcze jechałem dziadka odwiedzić. Mieliśmy ze znajomymi jechać w trójkę, ale jeden spalił jana i podczas przesiadki w Częstochowie przy wódeczce
  • Odpowiedz
@Cierpienia_mlodego_Pepe: Dzięki :) w pociągu i tak spanie lub film offline na telefonie, więc nawet nie czujesz, że jedziesz

@OmletSchabowy Dzięki :) Autem też super przygoda!

@btlnmrvrlg Wódka + doba w pociągu, to już to morze nie było niezbędne, równie dobrze można kółko pociągiem zrobić :P

@BornToDie69 Też bym nie dał rady :D Max 10/11 godzin Lublin-Kołobrzeg i zdychałem na koniec. Ale stając w obronie, zwiedzasz patrząc
  • Odpowiedz
@Bardzo_Suabe_Rymy: Śmieszy mnie po prostu jakaś z doopy wizja którą próbowaleś wykreować żeby pokazać jaki ty jesteś zajebisty a przegrywy nic nie robią XDDD

A tymczasem jeździsz polregio jak studenciak szczur a zwiedzanie będzie przez szybę biedackiego wagonu polregio XD

Jak coś to byłem we wszystkich tych miastach ale niestety nie zwiedzałem dworca przez okno wagonu XD

Ehhh gdybym tylko zastosował się do tej jednej metody n0rmicka człowieka sukcesu to
  • Odpowiedz