Wpis z mikrobloga

Wpis pod pod tym linkiem który aktualnie ku uciesze plebsu znajduje się w gorących natchnął mnie do refleksji jaką zepsutą i zezwierzęcona jest społeczność wykopu.
Prymitywne wpisy sugerujące zdradę i naśmiewające się z Roberta Lewandowskiego w mojej ocenie to szczyt prymitywnego myślenia wykopków o iq ponizej 80.

Rozmyślając o tej sytuacji zastanawialem się czy wykopki w przyszłości nie będą miały przypadkiem krwi na rękach. Wykopki dodające takie wpisy, komentujące prześmiewczo i pulsujące te wysrywy…

Bo tak często wspomina się tu o gnębieniu w dzieciństwie i o tym, że ludzie są źli ale sami jesteście w większości hipokrytami i robicie dokładnie to samo…

A takie zachowania mogą mieć bardzo zły wpływ na czyjeś życie… mało to słyszeliście o samobojstwach osób w depresji które gnębione przez innych? Co z tego że na przykład taki Robert ma kasę i sukces skoro przez wasze komentarze może gdzieś głęboko w duszy być bardzo zrozpaczona osoba?
Przypomnialo mi to sytuacje gdy parę lat temu pewien bramkarz z sukcesami również postanowił odebrać sobie życie…

Mam tylko nadzieję, że w wypadku Lewandowski będzie miał silniejszą psychikę. I że wykopki jednak tej krwi na rękach mieć nie będą…

#lewandowksi #lewandowska #depresja #samobojstwo #humorobrazkowy (niskich lotów)
Notes - Wpis pod pod tym linkiem który aktualnie ku uciesze plebsu znajduje się w gor...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
Prymitywne wpisy sugerujące zdradę i naśmiewające się z Roberta Lewandowskiego


@Notes: nikt się z niego nie naśmiewa, tylko ludzie mu współczują p0lki, która zamiast niego, wybiera jakiegoś cygana
  • Odpowiedz
  • 3
@G06DbT ja w tych wpisach widzę jednak prześmiewcze nabijanie się z tej sytuacji. Zwłaszcza, że nigdzie nie ma ani cienia dowodu na jakiekolwiek zdrady. Potem ich dzieci znajdą w internecie te fotoszopowane obrazki jak jakiś Hiszpan zapina ich matkę na wieży…
  • Odpowiedz
@Notes: Czy dochodzi tam do zdrady czy nie, tego nikt poza nimi nie wie. Ludzie szydzą z kobiety, ktora szkodzi wizerunkowi meza, bo nie potrafi sie powstrzymac od atencjonowania sie z kolega od tancow na swoich profilach. Serio, skoro widzi jaki jest odbior, to powinna z tego zrezygnowac, tylko tyle i az tyle. Takze tu wina jest po stronie tej bezmyslniaczki, albo po prostu zadnej atencji kobiety, ktora swoje cele
  • Odpowiedz
@Notes: czyli rozumiem, że nie miałbyś nic przeciwko, żeby twoja kobieta ciągle robiła jakieś erotyczne tańce z cyganami, a ty byś miał siedzieć z dzieciakami w domu. No super, prawda?

To już mogła sobie zostać przy tym pseudo karate, gdzie walczyła z powietrzem
  • Odpowiedz
  • 1
@G06DbT i właśnie w tym momencie większość wykopków robi pannę lekkich obyczajów z logiki.

Popieranie tego typu zachowań a wrzucanie takich memów w Internecie to dwie różne rzeczy.
Te sprawę powinien rozwiązać sobie sam Robert i Anka.
Dodawanie takich wpisów to zwykły prymitywny toksyczny jad!
  • Odpowiedz
@Notes: no to niech Anka przestanie szkodzić Robertowi, ja to widzę proste rozwiązanie.

A ty wydajesz się bronić tego, co ona robi.
  • Odpowiedz
  • 1
@G06DbT bo uważam, że to ich sprawa…
jeśli ktoś lubi anal ale to nie zgadza się z twoimi upodobaniami erotycznymi to też będziesz taką osobę hejtowal? Albo jak ktoś lubi pomidorową a ty kochasz flaki i dla ciebie to jedyna słuszna potrawa… rozumiesz co mam na myśli?
Napisane „ale ta Anka odwala” to jednak trochę inna sytuacja niż wrzucanie tych prymitywnych memów w internet
  • Odpowiedz
  • 0
@szermierczyk

świat się nie skończy

Chyba nie zrozumiałeś mojego wpisu bo po samobóju Enke świat dla wielu ludzi się skończył. Ale najwidoczniej zero refleksji w twoim móżdżku

Napiszę drukowanymi bo tego też nie kumasz:
PRZECIWSTAWIANIE SIĘ TOKSYCZNEMU JADOWI NIE OZNACZA POPIERANIE TYCH ZACHOWAŃ!
  • Odpowiedz
@Notes:

Chyba nie zrozumiałeś mojego wpisu bo po samobóju Enke świat dla wielu ludzi się skończył. Ale najwidoczniej zero refleksji w twoim móżdżku


Niby zgrywasz takiego empatycznego, który przejmuje się losem innych, ale popatrz - sam mnie obraziłeś - albo mówiąc nowocześnie, zhejtowałeś - sugerując bycie niezbyt bystrym - cyt. "zero refleksji w twoim móżdżku". Ktoś tutaj rzeczywiście jest prymitywem bez refleksji, ale nie jestem to ja, tylko Ty przybrany w ckliwie #!$%@? "z troski" o
  • Odpowiedz
  • 0
@szermierczyk co wywołało taką falę agresji? Slowow „móżdżek”???
Bo to była jedynie drobna sugestia, że nie za bardzo ogarniasz.
Ty z kolei zdążyłeś automatycznie użyć kilku wulgaryzmów i zacząłeś sugerować problemy psychiczne.

Robisz dokładnie to co reszta wykopków. Ja sobie tańczę „móżdżkiem” na parkiecie a ty tworzysz memy o „zdradzie” i chorobie psychicznej. Oczywiście automatycznie to ja jestem winny temu, że mnie obrażasz tak jak to Anna jest winna temu, że
  • Odpowiedz
Zwłaszcza, że nigdzie nie ma ani cienia dowodu na jakiekolwiek zdrady.


@Notes: tak samo jak nie ma dowodów na to, że Hitler wiedział o holokauście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz