Wpis z mikrobloga

Przychodzi wolny dzień i człowiek się męczy sam ze sobą. #!$%@? samotność, najchętniej poszedłbym do sklepu po flaszkę żeby się znieczulić.
W tym roku nie biorę urlopu, już wolę chodzić do roboty i chociaż zająć czymś głowę. W zeszłym roku podczas dwutygodniowego urlopu pierwszy tydzień to było samotne upijanie się.
Czasem mam już tego wszystkiego dość.
#depresja #samotnosc #alkoholizm
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@okno2137: No ja właśnie ostatnie 2 tygodnie byłem w robocie na wyjeździe, w piątek skończyłem projekt, od wczoraj mam wolne jeszcze parę dni i mam dość. Siedzę sam na mieszkaniu, nic mnie nie bawi. Miałem wziąć namiot i jechać gdzieś do lasu, ale dostałem smsa od alerta, żeby tego nie robić bo deszcz ma być. Czytam książkę, próbuję jakiś film obejrzeć, może serial żeby się czymś zająć, nie myśleć, ale
  • Odpowiedz
@okno2137: a nie możesz wyjść na miasto i pochlać z kimś obcym? xd
ja wczoraj chlałem w domu browary od rana, po 11 stwierdziłem, że jeszcze coś bym wypił, różowa wychodzić nie chciała, bo oczywiście wpadłem na ten pomysł o 23 jakoś xD kilku znajomych nic nie robiło, a wychodzić już nie chcieli to polazłem sam na miasto. Wróciłem nad ranem i mam z 5 nowych zaproszeń na fb i
  • Odpowiedz
@okno2137: Zapisz się na coś na mieście. Jakaś dzika aktywność. Im dziksza, tym ciekawszych ludzi poznasz, mniej będziesz myślał o samotności. Pewien chłop na przykład chodzi na szermierkę na topory i czuje siem świetnie ()

  • Odpowiedz
@Vadzior: masz dziewczynę i znajomych a to oznacza, że umiesz w kontakty społeczne. OP zapewne nie ma nikogo a to oznacza, że nie umie w kontakty społeczne. Nawet jeśli OP pójdzie sam do baru czy "na miasto" to będzie tym co podpiera ściany. Wszyscy dookoła będą się bawić, śmiać, rozmawiać a @okno2137 będzie stał gdzieś w kącie bo nie będzie umiał się odezwać.
  • Odpowiedz
@Twardy_Narkotyk: Ale to załołaj opa, nie mnie, ja problemu z poznaniem nowych ludzi nigdy nie miałem i dalej nie ma, co pokazuje wczorajszy wieczór xD
na pewno Twoja opcja jest bardziej ambitna
  • Odpowiedz
@okno2137: ja póki co neet ale czekam na aktywację glovo i jak skończę 1 robotę kolo 16 to do 22 jeżdżę w glovo i tak to się będzie toczyć od rana do wieczora z przerwą na sen
  • Odpowiedz