Wpis z mikrobloga

No i git i fajnie. Nie ma presji przed IO, i nie jedziemy w roli faworyta. A BB wygrał tym meczem wyjazd moim zdaniem. Potwierdził że zjada Leona. Jeśli go Grbić nie weźmie to będzie takim samym układowcem jak poprzednicy którzy ciągnęli swoich pupili na siłę bez formy, np AA.
Miałem napisać wczoraj ale na tagu wysyp gównoexpertów i desperatów od piłki to piszę z rana przy niedzielnej kawie :D

#siatkowka
  • 10
  • Odpowiedz
@banan5005: nie git i nie fajnie. Grali dobrze, ale od niektórych wtop Kaczmarka bolały oczy, a tie-break przegrali na własne życzenie (np. Huber po nieudanym bloku odwracający się, chociaż Fornal uratował piłkę). Wolałabym, żeby wygrywali mecze do wygrania nawet jeśli nie są to najważniejsze spotkania w sezonie.
  • Odpowiedz
@Kj5s6f2dk7s54o lepiej przegrac teraz i nie pomopowac balonika ze jestesmy murowanym faworytem do zlota, bo tak by bylo jakbysmy wygrali zloto VNL (Japonie w finale to raczej bysmy zgnietli).
@banan5005 no dramat z tymi pilkarskimi desperatami, ilosc kompleksow zatrwazajaca
  • Odpowiedz
@banan5005: Każdy kto ma oczy wie, że Kaczmarek powinien ustąpić Bołądziowi, Zatorski Popiwczakowi, a spośród tej dwójki przyjmujących (Śliwka-Semen), któryś powinien zrobić miejsce dla Bednorza. Osobiście optowałbym za Semenem, bo jest kompletnie bez formy.
  • Odpowiedz
@Makavlani: co do zatorskiego to bym tak jednoznacznie tego nie stwierdzil. Zati jest po prostu mega stabilny i wiemy co od niego oczekiwać. A piwko nie wiemy jak bedzie wygladal w meczach o najwyzsza stawke. Dla mnie wymarzonym libero bylby Wojtaszek, ale na to juz za pozno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@banan5005: Ja mysle, ze w sumie ta przegrana nie jest zla. Dla mnie to dobre zejscie na ziemie dla niektorych w kadrze. I dobrze pokazuje, ze granie prostego leon + defensywny przyjmujacy jest zbyt proste do odczytania dla dobrego przeciwnika.

Kluczowe i tak bedzie czy Grbic bedzie ukladowcem i wezmie sliwke bez formy i kaczmarka kopiacego sie po glowie + bedzie gral na pałe high ball na leona xD

To
  • Odpowiedz
@nammah: No tu jest jakieś pole do dyskusji, ale wracając do Kaczmarka - typ nie istnieje w ataku. Skoro dochodzimy do takiego kuriozum, że Janusz boi mu się wystawiać, bo wie że ten anemik i tak nie skończy ataku, to o czym my rozmawiamy? Przecież to jest #!$%@? skandal, że on w ogóle wszedł na boisko, a już na pewno fakt, że z niego nie zszedł
  • Odpowiedz