Wpis z mikrobloga

Jak obiecałem tak zrobiłem i nawiązałem kontakt z Jackiem Wilkiem (viceprezes KNP). Bez wahania wyraził zgodę na #ama, teraz do wyboru pozostaje tylko termin. Dla tych co nie wiedzą o sprawie, szczegóły tutaj: http://www.wykop.pl/wpis/7668270/knp-neuropa-4konserwy-korwin-polityka-ama-jkm-krul/

Jakieś specjalne życzenia? Nasz gość jest do dyspozycji dopiero od wtorku, wcześniej ma dużo pracy. Jako, że ja sam wyjeżdżam w czwartek na 5 dni a chciałbym sprawę nadzorować to byłbym za wtorkiem w godzinach wieczornych. Jak nie będzie tutaj sprzeciwu to taki termin zaproponuję jeszcze dzisiaj. Ewentualnie mogłaby być środa.

#jacekwilk #knp #neuropa #4konserwy #korwin #polityka #ama #jkm #krul
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Velati: co do pytań. mnie, przede wszystkim - interesuje kwestia energetyki.

Czy podejmą się deregulacji i usunięcia problemów związanych z uzyskaniem pozwoleń na budowę np. elektrowni wodnych, czy wykorzystania innych źródeł energii odnawialnej (wiatraków/fotowoltaniki)

dziś załatwienie pozwoleń na budowę elektrowni wodnej to bieganina przez kilka lat po urzędach, i koszt uzyskania pozwoleń, itp rzędu kilku milionów PLN (więcej, niż budowa samej elektrowni wodnej), a nie ma się żadnej gwarancji, że pozwolenie się
  • Odpowiedz
Nooo tak, jeszcze lepiej teraz będziesz powoływać na KK, bo KK tak powiedział i tak ma być. Tak jak mówiłem zero samodzielnego myślenia.


@Tassadar: nom masz racje nie mogę popierać godności, wolności czy wiary, bo jak je popieram to nie myślę samodzielnie. Natomiast mogę wejść na mikro w poszukiwaniu akceptacji i będę wygłaszał dokładnie takie poglądy jakie uznaje się tutaj za popularne. Wtedy myślę sam. #fucklogic
  • Odpowiedz
Nie ma na wykopku tolerancji dla morderców to bardzo dobrze!


@Tassadar: morderca, złodziej czy inny menel wychodzący z pierdla został już raz ukarany, przeważnie gdy wyjdzie i zostanie sam jego aktywność powróci na dawną sferę zainteresowań. Opłaca się społeczeństwu dać mu jakieś zajęcie, żeby nie wrócił do dawnych zwyczajów, Ty chcąc go izolować powodujesz, że będzie działał na szkodę dla innych ludzi.
  • Odpowiedz