Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Mam pytanie do użytkowników, ponieważ zauważyłem spadek widowni, a ja tworzę nowe miejsce w uniwersum w postaci czatu. Czy ma to sens?

Czy chciałbyś mieć możliwość bezpośredniej interakcji z innymi użytkownikami w czasie rzeczywistym?

  • Tak 27.3% (24)
  • Nie 72.7% (64)

Oddanych głosów: 88

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CamboPlus: to zrzut ekranu z serwera Discorda, który kilka dni temu założył Boska Palma. O ile się nie mylę to już trzeci z kolei taki serwer o kambodżańskim uniwersum (po nieznanym mi z nazwy i tym założonym przez Billy Menedżera). Również na nim niewiele dzieje się. Wcześniej był też na Reddicie subreddit r/RaportZAkcji, który obecnie popadł w zapomnienie.
pelt - @CamboPlus: to zrzut ekranu z serwera Discorda, który kilka dni temu założył B...

źródło: D0

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 4
@pelt: Ja tworzę coś innego bez żadnego dicorda i władzy petów. dlatego pytam się czy ma być coś bez żadnej cenzury i powiązań jak palmy
  • Odpowiedz
@CamboPlus: Zmierzam do tego, że poza Wykopem i komentarzami pod filmikami na YouTube jak dotąd wszelkie próby "przeniesienia" części społeczności kambodżańskiego uniwersum gdziekolwiek indziej nie powiodły się.
  • Odpowiedz
  • 0
Spoko. Wszystkie transmisje na żywo możesz oglądać w czasie rzeczywistym i komentować na naszych serwerach. Jeśli będziesz chciał.
  • Odpowiedz