Wpis z mikrobloga

Będę rozglądać się za autem dla siebie do 70k
I padło na małe i żwawe lecz chciałbym zapytać Was, może mieliście z którymś z nich styczność i możecie polecić bądź odradzić model:

1. Renault Megane 3 RS ( ͡° ͜ʖ ͡°) żółte rzecz jasna
2. Renault Clio 4 RS
3. Golf VI GTI/R
4. Alfa Romeo Giulietta QV
5. Ford Focus MK4 ST
6. Ford Fiesta MK7 ST
7. Honda Civic VIII (UFO) TypeR CW

Auto nie będzie służyć do upalania ani #!$%@? po Krakowie

#motoryzacja #mechanikasamochodowa #samochody
  • 15
  • Odpowiedz
@Atypical: ja bym sugerował abyś najpierw przejechał się każdym, bo często jest tak że auto może jakieś rozwiązanie czy rzecz która nam przeszkadza.
  • Odpowiedz
@Atypical: UFO na pewno nie bierz bo to najgorsza generacja CTR. Jak już to albo EP3 (które jeszcze są tanie a będą na 100% szły do góry, ostatni fajny wolnossący Type R) albo późniejsze generacje.
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT: ST? Bez problemu za takie pieniądze, tylko pewnie kwestia znalezienia dobrego egzemplarza

@NissanZ32 kurcze, problem taki że EP3 kompletnie mi nie pasują, a gdybym miał z 130k to brałbym FK8 nie pisząc tego posta.

Co do FN2 mówisz, że lepiej całkowicie odpuścić? Koleżanka ma i w sumie poza całą podłogą do piaskowania i konserwacji, woda w bagażniku i robioną rdzą przy uszczelce szyby, sobie tylko chwali (ale jest
  • Odpowiedz
@Atypical: Z tej listy jeździłem M3RS, C4RS i Giuliettą. I z nich na daily wybrałbym giuliettę, Clio zapamiętałem jako absurdalnie twarde, a w Meganie jakoś tak mi było dziwnie, nie potrafię określić bo jeździło rewelacyjnie ale po prostu nie było tego czegoś.
  • Odpowiedz
@Atypical: Sprzedałem niedawno Giuliettę QV. Jeździłem nią prawie 5 lat. Autko świetne, na naprawy przez te 5 lat wydałem może 3-4 tysiące. Poza tym wymiana oleju i klocków. Szczerze polecam i trochę żałuję, że sprzedałem.
  • Odpowiedz