Wpis z mikrobloga

#ekologia #zamordyzm #kiciochpyta #zalesie
Ma być kaucja za butelki plastikowe? Ok przeżyje, mam dom, wydziele miejsce w garażu. Ale także kaucja ma objąć puszki metalowe. Czyli po groszku, kukurydzy itp ale także pokarmie dla psa i kota. Kużwa, do sklepu jadę raz w tygodniu i mi wystarcza. Teraz będę musiał co 2-3 dni, bo zdechnę od smrodu. Fajnie latem będzie jechać samochodem z workiem puszek po mięsie. Te aromaty, te muchy, to coś wyciekające... I tak, nie przeszkadza mi smród w workach na śmieci, bo one są wystawione na dworze i ich nie wożę samochodem. A teraz?
  • 10
  • Odpowiedz
@Karton_ze_szklem: Ja sobie nie wyobrażam jak w jedną noc przerobią opakowania bezzwrotne na zwrotne bo od pierwszego musza pobierać kaucję a jak zaczną wcześniej sprzedawać opakowania z kodem kaucji to co stoi na przeszkodzie by je oddać i żądać kaucji?
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@user-not-found: pracowałem chwilę w Niemczech gdzie wszystkie butelki i puszki szklane aluminiowe i plastikowe były na kaucję i bezproblemowo w automacie w sklepie to zwracałem, gdy robiłem zwykłe zakupy. Nie wiem czy są na tym stratni finansowo, ale był porządek i czystość na ulicach jak nigdzie. Oczywiście to była mała miejscowość maks 50k mieszkancow, więc proszę mi nie wysyłać zdjęcia syfu z Berlina
  • Odpowiedz
@user-not-found: w sumie u mnie te puszki lecą to plastików i co na ściankach zostaje to wysycha jedyne co płuczę przed wyrzuceniem to tacki po mięsię, nic nie śmierdzi. Problem z dupy masz

a to nie możesz tych puszek wpierw opłukać przed wrzuceniem do worka?


@cutecatboy: nie bo nie popłacze w internecie wtedy
  • Odpowiedz