Wpis z mikrobloga

Ja p------e, niby faceci to takie brudasy i gnojorze, ale jednak laski sa pierdyliard razy k---a gorsze. Kazdy to powie. Tworzs syf wkolo siebie jak jedzą, ucza sie, malują, szykują, pracuja, dupcuja. Patrzcie co różowe paski o------y w pracbazowej mirkofalowce, "jedzonko sobie robilysmy".

#rozowepaski #k-----a #pracbaza
niepoprawny_marzyciel - Ja p------e, niby faceci to takie brudasy i gnojorze, ale jed...

źródło: comment_7EDsWwEnrcopx9EzzHfjaBLSUOHREY2u.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niepoprawny_marzyciel: wbrew pozorom najgorsze są łazienki w "babskich" mieszkaniach. Na studiach mieszkałem najczęściej z różnymi dziewczętami i łazienki były zawsze sodomą i gomorą.

Kolega mój jak wynajmował mieszkanie, to wprowadził się tam (kawalerka) po jakichś dwóch studentkach, które wyprowadzajac się nawet po sobie nie posprzątały. To co zastał go zamurowało - sterta zużytych prezerwatyw w zlewie, robaki, pleśń, grzyby, śmieci, a w łazience byl dywan z włosów i łoniaków.

Dlatego
  • Odpowiedz
@niepoprawny_marzyciel: Raz ja i moja koleżanka z roku zrobiliśmy sobie wyzwanie żeby skorzystać z toalety dla przeciwnej płci w złotych tarasach. Kuhwa takiego syfu się nie spodziewałem, osrany kibel + na ścianie są takie śmieszne metalowe kosze... pełne podpasek... never again.
  • Odpowiedz
@semperfidelis: myślałem, że to ja mam w pokoju wieczny syf. A tu okazuje się że mam zasyfione tylko biurko, poza tym jest ok.

Hehe one spały w tym syfie na łóżku? Jakieś pudełka kartki. Pewnie kładły się obok i nie ma problemu.
  • Odpowiedz