Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, niby faceci to takie brudasy i gnojorze, ale jednak laski sa pierdyliard razy #!$%@? gorsze. Kazdy to powie. Tworzs syf wkolo siebie jak jedzą, ucza sie, malują, szykują, pracuja, dupcuja. Patrzcie co różowe paski #!$%@? w pracbazowej mirkofalowce, "jedzonko sobie robilysmy".

#rozowepaski ##!$%@? #pracbaza
niepoprawny_marzyciel - Ja #!$%@?, niby faceci to takie brudasy i gnojorze, ale jedna...

źródło: comment_7EDsWwEnrcopx9EzzHfjaBLSUOHREY2u.jpg

Pobierz
  • 55
@niepoprawny_marzyciel: Przekonałem się o tym zwłaszcza po juwenaliach na, których nie mogłem być. Wracam na stancje, w chodze do mieszkania i jeb dostałem w ryj srogim smrodem prosto w ryj. Przechodze dalej, patrze w kuchni siedzą dwie gwiazdy, w kącie trzy jebitne (120litrowe) worki pełne śmieci po brzegi wypchane śmieciami z 4 dni ciągłego baletu. A dziewczyny siedziały przy stole i jadły kolacje...
@lmao: Nie lepiej byc brudnym metalem xD

Bitch pls, chust wie co to bylo. Plus jak to nie skapnie Ci na talerz po roztopieniu (bo to np ser), ale tez moze przejsc Twoje zarcie smrodem z poprzedniego, a wszyscy dobrze wiemy ze zapach to 90% smaku.

Jak ja gotuje to szanuje moja prace czy mojej dziewczyny, jak ktos uwali chustwieczym to tez wole na czysto, chociaz predzej bym je pogonil, a
@niepoprawny_marzyciel: to że rozowepaski robią większy syf to oczywistość. Jak byłem w licbazie na 3 dniowej wycieczce, to w pokoju z kolegami mieliśmy piękny porządek (a pedantami raczej nie jesteśmy), a jak pewnego dnia zawitalismy z wizytą w pokoju rozowychpaskow to ło matko co tam bylo, wszędzie gumki do włosów jakies puste paczki po chipsach itd.:D