Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy Ci to pomoże bo ja grałem w to na Stadii i było bardzo dobrze, oczywiście tak długo jak mój internet był stabilny, jak masz neta podłączonego po kablu to potestuj sobie jitter i jak jest niski cały czas to ja bym w to poszedł.
  • Odpowiedz
@zabolek: Weź podłącz się do darmowej sesji, pograj godzinę i zobaczysz czy ci łącze wyrabia. Pamiętaj tylko żeby testować na grze gdzie masz te 60+ fps. Jeśli wszystko będzie git to bierzesz priority/ultimate na miesiąc/dwa i sobie Cyberpunka ogrywasz na eleganckości. Jakość samego połączeni an darmowym/priority/ultimate będzie taka sama. Jak ci na darmowym pakiecie nie działa GFN to na płatnych tym bardziej będzie przycinał bo musisz mieć szybsze łącze żeby
  • Odpowiedz
@zabolek:
Ta informacja ma znikomą użyteczność.

Testuj neta narzędziem GFN.
Tylko tak sprawdzisz tą specyficzną (nieoptymalizowaną przez ISP) trasę, jitter oraz stabilność połączenia w różnych momentach dnia (ofc. głównie takich w których planujesz grać).
  • Odpowiedz
@zabolek: Tak jak @Aramil napisał. Po pierwsze testujesz swój net z UPC do UPC. Zaznacz jakiś serwer we Frankfurcie czy Paryżu i wtedy cokolwiek będzie można zobaczyć. Mimo wszystko to dalej tylko dane na poziomie "dysk 1000 giga", musisz przetestować w narzedziu GeForce NOW.
  • Odpowiedz
Tutaj i tak ping jest większy niż zazwyczaj, bo raczej stoi na poziomie 25-29ms. Pakiet Ultimate. Powiem, że gra w Call Of Duty nie wydaje się w ogóle opóźniona, mam jakieś 400h ograne poprzez GFN i nie narzekam. Internet 1gb download, 300 upload, ping w PL na poziomie 8-9. Netia daje radę co by nie mówić
Szczepanek96 - Tutaj i tak ping jest większy niż zazwyczaj, bo raczej stoi na poziomi...

źródło: temp_file5907346470511308754

Pobierz
  • Odpowiedz