Wpis z mikrobloga

I cyk, dostałem wypo. Oczywiście zostały mi wytknięte wszystkie 3 błędy popełnione przez ostatni rok do tego podobno jestem niekoleżeński. Klasycznie nigdy nie było najmniejszej skargi xd. Gdyby nie fakt,że już w zeszłym miesiacu poleciało kilka osób, a już wiem że teraz razem ze mną conajmniej jedna to pewnie bym się winił, ale to poprostu wietrzenie magazynów w SH, ewidentnie idą po stawkach. #pracait #konieceldorado
mam poduszkę finansową oczywiście, na jakieś ponad dwa lata, no ale miało iść w kredyt stopniowo.
  • 6
  • Odpowiedz
@fiir: U mnie w poprzedniej robocie też w ten sposób żegnali ludzi, całe zespoły (ja na szczęście zawinąłem się wcześniej sam, pewnie spotkało by mnie to samo). Nie rozumiem po co pchają taką narrację: czemu po prostu nie powiedza, że "budżet się nie spina, to nic osobistego"? Podawać nazwę firmy i omijać.
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: niech mi prostego geta w rest api na azure napisze, poki co nie ogarnia co to uwierzytelnienie i idzie w zaparte xd

Aha zapomnialem mu dac 30h konferencji o azure i 10 tb dokumentacji poparta promptem o grubosci chłopów, moze wtedy byloby gut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz