Wpis z mikrobloga

powinny być jakieś bloki, gdzie wspólnota może sobie ustalić zakaz wynajmowania dla nowych nabywców.


@Romska_Palo_Ul_Laputa: Genialne. A jak ci się sytuacja życiowa zmieni po 6 miesiącach to nie będziesz mógł własnego mieszkania wynająć 'bo nie'
  • Odpowiedz
Genialne. A jak ci się sytuacja życiowa zmieni po 6 miesiącach to nie będziesz mógł własnego mieszkania wynająć 'bo nie'


@ATAT-2: to sprzedasz i się wyprowadzisz. Nawet w paróweczkowo-kapitalistycznym USA są takie osiedla, gdzie przed zakupem podpisujesz papier, że jest zakaz wynajmowania i to zazwyczaj są drogie i prestiżowe osiedla, bo nikt nie chce mieszkać w slumsach z hołotą. Tylko u nas w dziedzinie mieszkalnictwa jest prywatyzacja zysków i uspołecznianie
  • Odpowiedz
super że ktoś miałby mi dyktować co w mojej aktualnej sytuacji mam zrobić z własną nieruchomością.


@ATAT-2: nikt ci niczego nie dyktuje głąbie, wiedziałeś na co się piszesz kupując. Jeszcze się popłacz że akcji komuś nie możesz wynająć jak ci się zmieni sytuacja życiowa, tylko musisz sprzedać.
  • Odpowiedz