Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu wspominałem o narzędziu, które stworzyłem w celu wyszukiwania transakcji wykonywanych przez bogate adresy na Uniswap. Może ono być przydatne w tzw. copy tradingu:

https://wykop.pl/wpis/76513709/stworzylem-narzedzie-ktore-skanuje-blockchain-ethe

Narzędzie było konsolowe, bo początkowo planowałem używać go tylko dla własnych potrzeb. Jednak po zainteresowaniu ze strony kilku osób, dodałem do narzędzia wygodny interfejs graficzny, dostępny na Windowsa i Linuxa.

Jeśli ktoś z Was handluje tokenami na Ethereum i chciałby wykorzystać to narzędzie, zapraszam na priv.

#bitcoin #btc #ethereum #eth #kryptowaluty #krypto #uniswap
ricco7 - Jakiś czas temu wspominałem o narzędziu, które stworzyłem w celu wyszukiwani...

źródło: un1

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Atari_65XE: Pobiera kolejne bloki ETH (od najnowszego do tyłu), odfiltrowuje z nich transakcje które wchodzą w interakcje z Uniswap i wyświetla top transakcji wykonanych przez najbogatsze adresy

Jest też opcja zmiany na inny blockchain niż Ethereum (Arbitrum, Polygon itd.) i na inny DEX, bo jeden z użytkowników mnie o to prosił
ricco7 - @Atari_65XE: Pobiera kolejne bloki ETH (od najnowszego do tyłu), odfiltrowuj...

źródło: uop

Pobierz
  • Odpowiedz