Wpis z mikrobloga

@Itslilianka: mój ulubiony przykład na to żeby wbić sobie do mózgu że powiatowe swoje, a wojewódzkie swoje. Nic do typa nie mam, zupełna średnia tego co widzę. Złapał lokalną miss klatki schodowej i ma. Pojedź do lepszego wojewódzkiego albo stolicy za kasą to się przekonasz że tutaj próg wejścia od 10k. Jakby mi robota pozwalała to bym juz dawno gnił super szczęśliwy na jakimś głębokim Podlasiu
  • Odpowiedz
Nic do typa nie mam, zupełna średnia tego co widzę

@ParaNormikon: typ z otyłością średnią pukający do bram otyłości olbrzymiej? nope, to nie jest średnia chyba że mówisz o średniej pracowników KFC w Ohio
  • Odpowiedz
@ParaNormikon: rozumiem co nasz na myśli ale wciąż przesadzasz. Gość na foto jest na granicy niepełnosprawności fizycznej, on własne jajca może zobaczyć tylko w lustrze a te spodnie zaraz mu wybuchną na udach.

GDYBY zamienił troche tego tłuszczu na mięśnie to mógłby uchodzić za takiego typowego wsiowego dzika no ale w obecnym wydaniu to on wygląda jakby 3 minuty z samochodu wysiadał.
  • Odpowiedz
@thorgoth: no i o tym mówię w relacji do Polski powiatowej. Wiem, mi też to się nie bardzo w głowie mieści ale to się dzieje. I tak powtórzę po raz kolejny - widziałem gorsze przypadki. Nie będę nawet daleko szukać, niedawna "miss roboty" u mnie, zajęta i rozpływająca się nad swoim chłopem. Z opowieści można by zakładać że chłop typu "jednorożec". Miesiąc temu widziałem ich wspólnie na mieście, no taki
  • Odpowiedz
@Itslilianka dzisiaj spotkałem taką mega brzydką i grubą loche z dzieciństwa, jak mieliśmy po te 14 lat, to ona ważyła że 160kg+ była wielka, obrzydliwa i szczała pod siebie, aktualnie bym powiedział że ma że 200kg, ledwo się porusza, ale nie to mnie zszokowało, to że taka locha ma dwójkę gówniaków, to był największy szok, jakim desperatem trzeba być żeby się za kogoś takiego zabrać, kto ani nie dba o swoje
  • Odpowiedz
@Itslilianka ty się śmiej a oni wyglądaja jak ja z byłym kiedyś xD
Z resztą po stanie jej ubioru stwierdzam że musi być bardzo biedna , sukienka jak z rynku szpilki za 15 zł , pewnie jakiś lepiej sytuowany chłop , anyway szczescia zycze jeśli się kochają
  • Odpowiedz
@Miecz12

@Itslilianka dzisiaj spotkałem taką mega brzydką i grubą loche z dzieciństwa, jak mieliśmy po te 14 lat, to ona ważyła że 160kg+ była wielka, obrzydliwa i szczała pod siebie, aktualnie bym powiedział że ma że 200kg, ledwo się porusza, ale nie to mnie zszokowało, to że taka locha ma dwójkę gówniaków, to był największy szok, jakim desperatem trzeba być żeby się za kogoś takiego zabrać, kto ani nie dba
  • Odpowiedz
@ParaNormikon

@thorgoth: no i o tym mówię w relacji do Polski powiatowej. Wiem, mi też to się nie bardzo w głowie mieści ale to się dzieje. I tak powtórzę po raz kolejny - widziałem gorsze przypadki. Nie będę nawet daleko szukać, niedawna "miss roboty" u mnie, zajęta i rozpływająca się nad swoim chłopem. Z opowieści można by zakładać że chłop typu "jednorożec". Miesiąc temu widziałem ich wspólnie na mieście,
  • Odpowiedz