Wpis z mikrobloga

@WpiszSwojLogin: dla mnie osobiście to za mało, ciekawe co się stanie jak się odwoła do sądu.

Owszem jest świadek, ale to będzie słowo przeciwko słowu. Gdyby samo słowo działało, to by było wiele fałszywych zgłoszeń. W szczególności w tym temacie. Wiele osob by wymyslalo sobie ''wypadek'' i jeszcze świadka za wódkę u menela.

ale ja to ja, mi sąd nie chcial uwierzyć, że mój stary ma problem z alkoholem mimo
  • Odpowiedz
@orzechsw: kuuuLwa lekko dotknięta karoseria A ten afery w internecie szuka Rozumiem Jeszcze jakbyś miał auto za 200 000 a nie taki zwykły pojazd I co to, komu to potrzebne?
  • Odpowiedz
  • 6
@Schyzu skąd się tacy biorą? Jak ktoś Cię pobije na chodniku i nie będzie widać śladów oprócz jednego siniaka to będziesz kręcić inbe czy nie? Dorosli ludzie powinni ponosić konsekwencje swoich czynów. Jak ktoś #!$%@? drugiej osobie samochód, to od tego mamy OC żeby ten samochód naprawić, a jak nie ma OC to sprawca ponosi koszty naprawy. A nie #!$%@? z miejsca zdarzenia i udaje że nic się nie stało. Nie
  • Odpowiedz
Skąd się tacy ludzie jak ty biorą? Dlatego twoim zdaniem jak facet jest nie dać się pobić, gwarantuję ci że jakbyś poszedł na policję z lekkim siniakiem to by cię wyśmiali. Tu podobnie możesz biegać z ubezpieczeniem zdjęciem policją A te straty są tak małe że Niektórym ludziom szkoda byłoby na to życia. Jak gościu obok wysiadał z auta i drzwiami puknął w moje powiedział Sorry a ja machałem ręka. Ty byś
  • Odpowiedz
@Schyzu: na tym zdjęciu zderzak + lampa + lakierowanie to jest na spokojnie 2500-3500 zł w ASO. Można było się dogadać, można było zgłosić naprawę z OC. Ale sprawca uciekł z miejsca zdarzenia żeby nie ponieść konsekwencji, i jeszcze może się okazać że dostanie regres w ubezpieczalni jeżeli uda się udowodnić że to on. Mając naocznego świadka zdarzenia, jak najbardziej jest to możliwe. Szkoda że nie ma wideo z rejestratora.
  • Odpowiedz