Wpis z mikrobloga

Czy ktoś kojarzy może jakąś księgarnie internetową lub nawet zwykłą, w której przy zakupie książki papierowej dostajemy jej ebook gratis? Wydaje mi się że jest to absurd że kupując książkę papierową, gdzie taki wydruk, papier, oprawa itd. faktycznie kosztuje, muszę zapłacić drugi raz za to samo, gdzie tak naprawdę jest to skopiowanie pliku.
#ksiazki #kindle #ebook
Jasiu780 - Czy ktoś kojarzy może jakąś księgarnie internetową lub nawet zwykłą, w któ...

źródło: Czytnik-E-Book-AMAZON-Kindle-Paperwhite-5-32GB-Czarny-front

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@Wiskoler_double: ale jest to robota zrobiona raz. "zrobienie" kolejnej kopii ebooka nie wymaga tyle zasobów. Zresztą największą część roboty wykonał przecież i tak autor. Nawet gdybym miał zapłacić 15 czy nawet 30% więcej za pakiet ebook+papier to byłoby to dużo lepsze. zresztą o księgarnie pytam ;)
  • Odpowiedz
@Jasiu780: Gandalf przez jakiś czas miał takie pakiety (nie wiem czy nadal, nie korzystam z ebooków raczej), kojarzę też, że bodaj w księgarni Wydawnictwa Literackiego coś takiego też robili
  • Odpowiedz
Czy ktoś kojarzy może jakąś księgarnie internetową lub nawet zwykłą, w której przy zakupie książki papierowej dostajemy jej ebook gratis? Wydaje mi się że jest to absurd że kupując książkę papierową, gdzie taki wydruk, papier, oprawa itd. faktycznie kosztuje, muszę zapłacić drugi raz za to samo, gdzie tak naprawdę jest to skopiowanie pliku.

#ksiazki #kindle #ebook


@Jasiu780: czemu absurd. Jakbys kupował grę na konsole
  • Odpowiedz