Wpis z mikrobloga

ty wiesz, czlowieku, o czym w ogole rozmawiamy? to ci ktorzy sa szkoleni juz teraz "do zadań specjalistycznych" nie ogarniaja struktury systemu plikow https://www.theverge.com/22684730/students-file-folder-directory-structure-education-gen-z


@SmugglerFan: ja tutaj widzę że problemem jest nie dostosowanie metody nauczania do przekażą tej wiedzy. Sporo metody nauczania nigdy nie stają się przestarzałe to czemu nie praltykujemy sposobu nauczania że średniowiecznych monasteriów lub antycznych gimnazjonów

no i gdzie ten wygenerowany kod bedzie umieszczony? caly kod wszystkich aplikacji w danym projekcie bedzie w jednym
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: ja tutaj widzę że problemem jest nie dostosowanie metody nauczania do przekażą tej wiedzy. Sporo metody nauczania nigdy nie stają się przestarzałe to czemu nie praltykujemy sposobu nauczania że średniowiecznych monasteriów lub antycznych gimnazjonów


@Niebadzksieciem: cos ci ten zoomerski telefon/rejestrator glosu nawala bo belkoczesz.
nie, problemem jest to, ze zoomery sie wychowuja na oglupionych telefonach zamiast na komputerach. mnie nikt nie musial na studiach uczyc czym jest
  • Odpowiedz
cos ci ten zoomerski telefon/rejestrator glosu nawala bo belkoczesz.

nie, problemem jest to, ze zoomery sie wychowuja na oglupionych telefonach zamiast na komputerach. mnie nikt nie musial na studiach uczyc czym jest folder.


@SmugglerFan: a ludzi dwa pooling wcześniej nikt nie musiał uczyć czym jest chomąto albo czym jest faza. I obecnie w życiu codziennym informacja o folderach jest tym czym dla nas jest wiedzą o obchodzeniu się że zwierzętami w gospodarstwie - przestarzałą i niepotrzebna w codziennym życiu, ważna tam gdzie jest pordzevne do pracy. A ty wciąż uważasz młodych za debili, bo nie mają wiedzy która już im jest niepotrzebna, a tobie była gdy była w ich wieku.

ok, mam potwierdzenie ze jestes uposledzony. nie bede nawet odpisywal na dalsza czesc komentarza, to nie
  • Odpowiedz