Wpis z mikrobloga

Ale bym tak chciał przeżyć taką amerykańską domówkę z przełomu wieków. Taką z dużą ilością alkoholu, dziewczyn i pop punku. Ech, urodziłem się za późno i tylko wykop mi został
MLeko29 - Ale bym tak chciał przeżyć taką amerykańską domówkę z przełomu wieków. Taką...

źródło: 1000056006

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@MLeko29: Wykop to najbardziej depresyjne miejsce XD #!$%@? takie głupoty XD w #!$%@? domowek się robi i i pewnie większych niż w amerykańskich filmach
  • Odpowiedz
@MLeko29: bylem na takiej, ktos sie pobil, ktos #!$%@? mi piwo, jedna dziewczyna mnie usciskala nie mowiac nawet swojego imienia, od drugiej dostalem numer, ktos inny sie ruchal. Ktos pozyczyl ode mnie na chwile latarke i nigdy nie oddal : D
Jedna z gorszych imprez na jakich bylem :D jedyny pozytywny element to ziomeczek wiecznie na chillu mowiacy "nooo way duude" jak opowiadalem mu ze #!$%@? mi piwo i latarke
  • Odpowiedz
łeee akat pop punk to imo wrócił ostatnio do mody, a przynajmniej ja widzę jakieś nowe kawałki i ktoś próbuje grać na moich nostalgicznych nutach xD


@Arczevski: Podrzuć jakieś zespoły ciekawe jeśli mozesz, w sensie z tych nowych bo klasyke to wiadomo znam
  • Odpowiedz
@onepnch:

I oczywiście widzisz siebie w roli chada ale rzeczywistość była by inna xD


Koleś ze zdjęcia miał kilka wpadek, ale pochodzi z bogatego domu, ma zajebistego wyluzowanego starego i na koniec jest z laską 8/10, która jest rakietą w łóżku. Jeśli to nie jest wygryw to ja nie wiem co jest.
  • Odpowiedz
Masz chatę na domówkę na 150 osób?


@Oltwk93: W Ameryce mediana powierzchni domu to ~185 m2, więc bardzo duże imprezy niekoniecznie muszą być problemem nawet dla zwykłych ludzi ;). Baseny też są o wiele powszechniejsze niż u nas.
  • Odpowiedz
@MLeko29: źle na to patrzysz. To nie jest nic niemożliwego "u nas". Już wyjaśniam.
Jakoś w czasie studiów (dobre 15 lat temu) zainteresowałem się tańcem (ogólnie pojęte środowisko salsy kubańskiej), ale autentycznie się wkręciłem, warsztaty, codzienne treningi, formacje taneczne. To jest zajebiste community. W każdym razie w szkole tanecznej z którą byłem najbardziej związany organizowany był coroczny wyjazd nad pewne duże jeziorko do ośrodka który w zasadzie cały był dla
  • Odpowiedz
Ech, urodziłem się za późno i tylko wykop mi został


@MLeko29: 105k akcji w niecałe 5 lat? Co ty chłopie zrobiłeś ze swoim życiem?

Nie wiem czy wiesz, ale jak wyjdziesz z piwnicy to zobaczysz że ludzie ciągle organizują takie domówki.
  • Odpowiedz
  • 0
@MLeko29 znam kogoś, kto imprezował w Stanach ( ͡º ͜ʖ͡º). Generalnie jak zrobił (Polak) typową polską domówkę, która skończyła się koło 23-24, to Amerykanie długo wspominali jako najlepszą imprezę w życiu ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
@MLeko29 bylem na takiej imprezie w USA w 2015 roku, bylo spoko, podjazd zawalony pickupami, l bardziej metalowy klimat w srodku, ale fun i luz podobny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz