Wpis z mikrobloga

Ale bym tak chciał przeżyć taką amerykańską domówkę z przełomu wieków. Taką z dużą ilością alkoholu, dziewczyn i pop punku. Ech, urodziłem się za późno i tylko wykop mi został
MLeko29 - Ale bym tak chciał przeżyć taką amerykańską domówkę z przełomu wieków. Taką...

źródło: 1000056006

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2x więcej ludzi niż powinno


@xiv7: dobre. xD W akademiku w pokoju 2-3 osobowym potrafiło być na luzie kilkanaście osób, więc na mieszkaniu, czy w domu, to kwestia ile udało się zaprosić i czy współlokatorzy/rodzice pozwolili korzystać z innych pokoi.

chciał przeżyć taką amerykańską domówkę


@MLeko29: wydaje mi się, żę jest sporo podkoloryzowane lub takie akcje wyłącznie na jakieś mocne okazje typu urodziny osób mających sporo znajomych.
  • Odpowiedz
@MLeko29: łeee akat pop punk to imo wrócił ostatnio do mody, a przynajmniej ja widzę jakieś nowe kawałki i ktoś próbuje grać na moich nostalgicznych nutach xD
  • Odpowiedz
  • 56
@Kolarzino @MLeko29 w czasie studiów mieszkałem na Erasmusie z chłopakami z USA. U nich jest taki Urban legend, że tak właśnie wyglądają imprezy w Europie, bo wszyscy są u nas szczupli i możemy na legalu pić od 18. A my im na to mówiliśmy, że jak to: to tak z grubsza nie wyglądają imprezy u was? Przecież to wy macie baseny przy domu. A kończyliśmy pijąc w 20 osób na
  • Odpowiedz
@MLeko29: każda impreza bananów na całym świecie tak wygląda do dziś.
Dziś nikt cie na takie nie zaprasza to i wtedy nikt by cię nie zaprosił.
Masz chatę na domówkę na 150 osób?
Drugi warunek to taka chata musi być w mieście top 5 lub na bliskich obrzeżach a nie w Pcimiu dolnym 50 km od miasta powiatowego, stary dom poniemiecki xD
  • Odpowiedz
W akademiku w pokoju 2-3 osobowym potrafiło być na luzie kilkanaście osób, więc na mieszkaniu, czy w domu,


@Kolarzino: Dlaczego "w akademiku, w pokoju, w domu", ale już "na mieszkaniu"?
  • Odpowiedz