Wpis z mikrobloga

  • 20
@selflessness: tak? To masz okazję wszystkim tutaj wyjaśnić czym jest lotnisko regionalne i dlaczego CPK w wykonaniu Tuska miałoby się nim stać. Dajesz, jak to obronisz, to ludzie pokiwają głową z uznaniem za zaangażowanie. A jak nie, to wyjdziesz na debila xD To twoja szansa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kiedy Tusk robi z CPK lotnisko regionalne?


@selflessness: sam pośrednio przyznałeś że bez zamykania jednego z dużych lotnisk cpk będzie tylko lotniskiem regionalnym... Sztucznie wykreowany popyt na CPK nie uczyni z niego dużego hubu...
  • Odpowiedz
  • 8
-brak szprych

-najorawdopodobniej Okęcie nie zostanie zamknięte po 2032 bo nie pozwoli na to lobby warszawki

-opoznienie budowy o 2 lata


@selflessness: to ja z przyjemnością skorzystam z jednego z ulubionych porównań trollowni CPK - tj. do budowy lotniska w Stambule. Rozumiem, że to lotnisko, stanowiące wzór dla CPK jest jednocześnie kontr-przykładem, bo nie ma szprych, a stare lotnisko w Stambule nie zostało zamknięte po otwarciu nowego, tak? xD

W
  • Odpowiedz
@selflessness: no właśnie nie uczyni. Bo jak do Singapuru będzie można szybciej dolecieć z Okęcia z przesiadką w Londynie to kto wybierze nasz narodowy hub? Bo jak lot do Singapuru będzie miał zabierać dwóch pasażerów z CPK to kto będzie chciał po nich lądować? No właśnie.
  • Odpowiedz
@lhotse89: napisał polityczny troll @lhotse89, którego działaność na wykopie polega praktycznie jedynie na atakowaniu Wilka i całego projektu CPK. Hipokryzja wysropków nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Polecam wejść na profil OPa i zobaczyć jego działaność. Wklejone przeze mnie screeny to jedynie kropla w morzu tego szamba. Ciekawe czy robi to za darmo, chyba nie( ͡° ͜ʖ ͡°)
PolsartNews - @lhotse89: napisał polityczny troll @lhotse89, którego działaność na wy...

źródło: #bekazpodludzi.v2.0

Pobierz
  • Odpowiedz
najorawdopodobniej Okęcie nie zostanie


@selflessness: przecież pomysł CPK jest tak zajebisty, że nie wymaga administracyjnego wycinania konkurencji jak Chopin czy Modlin. Prawda? prawda???
  • Odpowiedz
wymaga


@selflessness: Czyli wcale nie jest zajebisty, przełomowy i innowacyjny, bo trzeba zarżnąć dochodowe lotnisko. To po prostu przeniesienie lotniska dla Warszawy w nowe miejsce (a nie budowa dodatkowego). A podnieta wśród pospólstwa jakby kosmodrom budowali.
  • Odpowiedz