Wpis z mikrobloga

Żyjemy w społeczeństwie debili

Komentarze pod postem o tym, że Ukraina odpada z Euro mając tyle samo punktów co lider grupy

Chciałbym obserwować jak te kasztany idą na front, gdy ja będę szczęśliwy obserwował sytuację z Tworek czy innej Choroszczy xD

Nigdy nawet nie kiwne palcem za ten kraj

Wolałbym samobója strzelić

#mecz #gownowpis #ukraina #bekazpodudzi
OCIEBATON - Żyjemy w społeczeństwie debili

Komentarze pod postem o tym, że Ukraina o...

źródło: temp_file749802359969697738

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ludzie mają dosyć agresywnych, roszczeniowych, głośnych Ukraińców w polskich miastach? Ja w szoku.


@Lolenson1888: A jak niemcy, holendrzy i angole będa kazali polakom #!$%@?ć albo będą ich zamykać do klatek przy zbieraniu czereśni to pierwszy bedziesz płakał że wielką polskę dyskryminują i źle traktują za granicą
  • Odpowiedz
te same pajace piszące te komentarze by pierwsi #!$%@? w razie ataku na Polskę xD


@spike10: pewnie to ci sami co dzwonią do stanowskiego i mówią że są w dusseldorfie albo na islandi i czekają aż im ktoś będzie brawo bić, już #!$%@? dawno wykonywać jakieś nieskomplikowane prace których miejscowi nie chcą się podjąć, a w internecie na ukraińców szczują że to samo robią u nas.
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: Polskie patusy robiące chlew w Holandii czy UK, pogarszający wizerunek Polski za granicą to też fakt godny potępienia. Ja na szczęście nie mieszkam za granicą, więc siłą rzeczy nie interesuje mnie co tam dzieje się na co dzień.
  • Odpowiedz