Wpis z mikrobloga

Jest ktoś w stanie polecić jakiś krem z filtrem spf?
Potrzebuje go aby smarować łysy łeb, kark, twarz i tatuaże na rękach.
Najbardziej mi zależy żeby nie zostawiał tej dziwnej białej warstwy i szybko się wchłaniał. Po prostu nie potrzebuje potegować efektu tłustości, sam już jestem wystarczająco gruby xD
Mam jakieś losowe z drogerii czy marketu ale szału idzie dostać
#kosmetyki #tatuaze #rozowepaski
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daniel9456: Ogólnie to większość tych droższych kremów z spf, które po prostu nie są tymi typowymi kremami na plażę xD ja na tatuaże stosuję krem Neba, szybko się wchłania i nie zostają żadne białe plamy. Z innych jeszcze dużo tatuażystów poleca kremy z la roche posay
  • Odpowiedz
@daniel9456 mi żółty od Bielendy zostawiał mega tłustą warstwę na ryju i ciężko go było wsmarować. Najlepszy jaki do tej pory testowałem to ten od Holika, teraz używam od skin79 i też jest git, choć trochę tłustszy
  • Odpowiedz
@divinemadrid: Polecam kupować z ich strony neba.pl masz tam od razu jakieś zestawy i kody promocyjne często są więc zawsze parę gorszy taniej wychodzi. Akurat od nich wszystko mam i jak najbardziej polecam. Za masłem za bardzo nie przepadam, bo po prostu wolno się wchłania, tak na co dzień wolę balsam.
  • Odpowiedz
  • 0
@fuurin
Kupiłem próbkę właśnie tej neba z spf i tak średnio mi pasuje, mam rękaw i może przez włosy na ręku nie mogę dobrze tego rozsmarować bo zostawia taką białą warstwę. Jak spróbowałem na głowie to wszystko git ( ͡º ͜ʖ͡º)
@divinemadrid
Jeżeli chodzi o codzienną pielęgnację to ostatnio mi się przypomniało o tym i dokończyłem masło do tatuażu z loveink (mają fajne zapachy) a
  • Odpowiedz
@daniel9456: No to czas na golenie rąk (ʘʘ) Są też spf np. w formie żelu albo sprayów też takich pod tatuaże, nigdy nie testowałam tego, ale może akurat by się lepiej sprawdziło w twoim przypadku.
  • Odpowiedz