Wpis z mikrobloga

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozwod
Jestem kilka lat po rozwodzie z moją ex, ale jesteśmy w bardzo dobrych stosunkach. Dzieci mieszkają z nią, ale widuję je kiedy chce, ona dostaje ode mnie kasy na dzieci ile realnie potrzebuje. No jest git.
Przyszła do mnie dzisiaj ze sprawą, że musi pożyczyć 25k, bo jej działalność trochę straciłą płynność, a nie chce iść do banku. No i że odda mi po wakacjach.Powiedziałem, że ok i przelałem jej szybko z kasę.
Zrobiłem kawę, pijemy, i ona do mnie, że dziękuje bardzo, i jak bym czegoś potrzebował, to mam śmiało walić do niej. No to ja sobie zażartowałem, że dawno nie bzykałem, i mogłaby mi zrobić dobroczynną gałę, hehe.... No wiadomo taki humor wujka Staszka.
Ona tylko przewróciła oczami i mówi "No dobra, tylko weź prysznic". Ja zbaraniałem, a ona "że przecież korona jej z głowy nie spadnie", a ja nie robiłem problemów, więc ona też nie będzie, że to lepiej niż na gdybym na jakieś brudne #!$%@? miał chodzić.
Wychodzę z pod prysznica, a ta siedzi na kanapie w bieliźnie, gotowa do roboty. No #!$%@? 2 minuty później było po wszystkim.
Ubrała się, dopiła kawę, i poszła.
Ja tu siedzę w szoku od godziny dobrej, i nie wiem co się #!$%@?ło. Ale morda się cieszy :)
  • 25
  • Odpowiedz