Wpis z mikrobloga

Godzina po wystąpieniu Tuska potwierdzającego ciągłość CPK i dalej żadnego wpisu, tylko to co z wczoraj, ojoj ale tam musi być pożar w sztabie z narracją ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą o co im w ogóle chodzi? Po przekrętach poprzedników przy okazji właściwie wszystkiego dziwią się, że Tusk nie uwierzył, że akurat przy projekcie za 200 MLD złotych PISowcy nie położyli na nim łapy? #cpk #bekazpisu #polityka
Davvs - Godzina po wystąpieniu Tuska potwierdzającego ciągłość CPK i dalej żadnego wp...

źródło: 911b47f473cf12cfc2e4007e46da3ca13cf9f3a7ec3f8281c65dccdd1e854032

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Davvs: ogólnie myślę że ma rację, aktualnie mamy taką narrację, ale realnie to będą robić Y, rozbudowywać Modlin i okecie, a Baranowa nie ruszą do końca kadencji. Na 100%
Wiadomo, Polacy lubią obietnice a Tusk jestem njivh najlepszy, także jego zapewnienia trzeba brać przez sito poprzednich działań. I ja stwierdzam że żadnego lotniska w Baranowie nie będzie. To takie tam obietnice dla motłochu.
  • Odpowiedz
@Davvs ale przecież Tusk powiedział dokładnie to co wilk napisał, nie będzie cpk przed 2032 rokiem, nie będzie 200 mln pasażerów ale 30 i będzie duoport z pompowaniem publicznych pieniędzy w lotnisko dla Ryanaira.
  • Odpowiedz