Wpis z mikrobloga

@thority: Mam zhackowanego switcha i gierki switchowe i androidowe chodzą elegancko ale wolałbym steam decka, bo jednak ma większe możliwości. No ale jest dużo droższy.
No i chodzi na #linux co mnie cieszy.
(Jest teraz promocja na Steam Decka, jakby ktoś chciał kupić mojego zhackowanego switcha to bym sobie steam decka kupił ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
@thority miałem jakieś 8 lat przerwy w giercowaniu, jakoś tak bez konkretnego powodu, nie chciało mi się po prostu grać w nic.
Zaryzykowałem I kupiłem decka, zaraz na samym początku jak były te mega kolejki i od dwóch lat znowu cieszę się giercowaniem jak w dawnych czasach.
  • Odpowiedz
@thority ciężko mi porównać do innego sprzętu tego typu, ani nawet do pada, bo zawsze byłem pecieciarzem.
Ale jak mam coś napisać typowo pod swoje odczucia to tak:
- Sprzęt jest duży i dla mnie jest to coś pozytywnego, bo naprawdę fajnie leży w dłoniach. Porównując do tego co mi się wydawało jak go zamawiałem, to kiedy już przyszedł byłem realnie pozytywnie zaskoczony ergonomią
- Jeśli chodzi o ciezar,to właśnie trudno
  • Odpowiedz
@Pawulonik_5mg androidowe gierki masz przez jakiś emulator i odpalasz na natywnym systemie czy masz po prostu zainstalowanego androida? Bo słyszałem że na początku przynajmniej były problemy z synchronizacją baterii między androidem a domyślnym systemem switcha.
  • Odpowiedz