Wpis z mikrobloga

Jak mogłabym najprościej zgrać dane z #googleanalytics , które za kilka dni (1 lipca) przestaną być dostępne? Zależy mi głównie na statystykach dot. liczby wejść na stronę w danych dniach i na odwiedzinach konkretnych podstron. Poradnik #google to nie jest niestety mój level (stworzyłam kopię arkusza do eksportu raportu, ale potem zaczęły się schody).
Z góry dziękuję za pomoc

#webdev #ceo #seo #webmastering #stronywww #www
  • 7
  • Odpowiedz
@odysjestem: Dzięki. Dochodzę do tego punktu "Zastąp „Identyfikator widoku” w wierszu 3 identyfikatorem widoku danych w swojej usłudze, a także zaktualizuj zakresy dat. Pamiętaj, że dodanie bardzo dużych zakresów dat może spowodować błąd dodatku. Następnie wygeneruj raporty."

W tym 3 wierszu wstawiam swój identyfikator, ustawiam daty. I nie wiem jak mogę wygenerować te raporty - po prostu: co muszę kliknąć? :P
  • Odpowiedz
@odysjestem: @PaniProkurator: Jeśli nie potrzebujesz totalnie kompletnych danych, wydaje mi się, że mogłoby Ci wystarczyć odwiedzenie kilku podstron w Analytics i po prostu kliknięcie "Eksportuj" do PDF/Excela wyników. Wówczas wygeneruje się strona z danymi.
  • Odpowiedz